Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:06 08.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Цветарство и градинарство
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Поляните лилави минзухаринови  
Автор aMeл (непознат)
Публикувано13.10.10 08:12



Здравейте,

Искам да ви споделя една красива гледка. Снимката по-долу е част от фотоисторията ми, с много емоционалната гледка на поляни лилави минзухари, пролетта, на Триглав.

Разгледайте, ако ви харесат, ще се радвам да дадете своя глас. НЕ е нужна регистрация.
Поздрви и прекрасен ден!
Линка е:







Тема Re: Поляните лилави минзухари [re: aMeл]  
Автор Гинec (G.G.Q.)
Публикувано13.10.10 18:03



Балканът е велико нещо, но снимките ти не ми харесаха за съжаление. Нито качесто, нито композиция... Абе фотографията не е за всеки. Пък и прочетох коментарите. Явно постваш тази молба в много форуми. Така не е честно. Нищо лично. Продължавай да снимаш, но чети книжки и се учи.

Успехи!!!



Тема Re: Поляните лилави минзухаринови [re: Гинec]  
Автор aMeл (непознат)
Публикувано13.10.10 20:27



Здравей Гинес,

Радвам се, че малко хора се влияят от чуждото мнение ;-)
Публикуването по форуми и клубове е начин, това което правиш, да стигне до публиката. Иначе колкото и да си добър, никой няма да може да го оцени. Представянето на информация не е манипулиране. Ти си свободен да вземеш своето реше. Както си го направил за себеси.
За ученето, аз постоянно се уча. Дори конкурса е една хармония в контрасти.
Получих много и искрени поздравления за снимките, както и малобройни, но за сметка на това достатъчно злобни и жлъчни отзиви.
И да, Балкана е велик. Страста и усещането ми към него ме е накарало, да отида там и да направя кадрите. Конкурса е просто начин да ги изложа.
Пожелавам ти да откриеш своята хармония, и да направиш кадрите за себе си. А съдейки по критиката ти, очевидно ще са перфектните кадри...
Остани си със здраве и не гледай в краката, а погледни зведите ;-)



Тема Re: Поляните лилави минзухаринови [re: aMeл]  
Автор Гинec (G.G.Q.)
Публикувано13.10.10 20:36



Не си ме разбрала. Аз също като теб снимам за спомен. Не са ми перфектни кадрите и затова не се впускам в конкурси. Но в младините си се интересувах от фотография и сега мога да оцена добрия кадър. Нали разбираш? Желая ти успех. Имаш време да се осъвършенстваш. Аз наблегнах в друга област и съм професионалист там. Фотографията ми е само хоби.





Тема Re: Поляните лилави минзухаринови [re: Гинec]  
Автор aMeл (непознат)
Публикувано13.10.10 20:49



Гинес, а ти наблегни на правописа, защото явно в учене и в търсене на перфектния кадър на младини, си отсъствал при доста от другите уроците и имаш съществени пропуски, след като не знаеш, че се пише усъвършенстваш, а не осъвършенстваш .....



Тема Re: Поляните лилави минзухаринови [re: aMeл]  
Автор Гинec (G.G.Q.)
Публикувано13.10.10 21:01



Да. Куца ми и граматиката не само правописът, но се справям някак си.

Не ми пречи в работата и живота. Авно си по-добра в правописа. Пък да ти обърна внимание: На снимката си личи, че съм жена. Защо ми говориш в мъжки род?



Тема Re: Поляните лилави минзухаринови [re: aMeл]  
Автор bigg_red (мног як)
Публикувано13.10.10 22:30



Супер са си минзухарчетата!!!
=================================


Спасете Мирко !!!

Привет !!!



Тема Re: Поляните лилави минзухаринови [re: bigg_red]  
Автор aMeл (непознат)
Публикувано14.10.10 08:03



Благодаря ти, за мен е удоволствие





Тема Re: Поляните лилави минзухаринови [re: Гинec]  
Автор Asia. (ex cina2)
Публикувано14.10.10 11:03



Видяла ли си в ол-а темата за Рим? Срещала съм там ника ти, затова те питам. Същата работа - призив "гласувайте за мен", а някои се хвалят, че са гласували по 2 пъти. Що не го напишеш там това същото, за честността имам предвид?



Тема Re: Поляните лилави минзухаринови [re: Asia.]  
Автор Гинec (G.G.Q.)
Публикувано14.10.10 13:31



На мен ли говориш? Не съм участвала никога в конкурси. Не съм ходила в Рим. В кой форум си видяла това?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.