Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:53 28.09.24 
Хоби, Развлечения
   >> Цветарство и градинарство
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Трева  
Автор бaбa 3aйka ((бившия Заек))
Публикувано25.05.10 23:25



Хелп . Някой да ме светне дали някъде мога да си закупя нещо подобно на рейграс , само , че да не расте много висока. Да кажем максимум 10 см .



Тема Re: Треванови [re: бaбa 3aйka]  
Автор бaбa 3aйka ((бившия Заек))
Публикувано31.05.10 08:21



Толкоз ли ми е глупав въпроса та никой не ще да ми отговори ? Кироооооооо хелп .



Тема кво да ти кажанови [re: бaбa 3aйka]  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано31.05.10 08:55



не съм пенкилер


За да не става по-висока от 10 см се налага да я косиш просто:))
Иначе тревни смески -бол. Питай в съответния агромагазин, но без косене или друг начин(стадо вакли овчици като по родопските полянки) няма да минеш



Тема не с ебъзикам горенови [re: бaбa 3aйka]  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано31.05.10 08:57



но ми хрумна и друго: имах предвид житнолистни тревни смески, с детелинки нямам никакъв опит. Може би те растат на по-прилични височини. Иначе тревната смеска, ако не я косиш, си придава доста запуснат вид на мястото(тук се сещам за един атеистки виц за Дедо Господ и Добрия стопанин)





Тема Re: не с ебъзикам горенови [re: Kиpo]  
Автор bigg_red (мног як)
Публикувано31.05.10 10:17



Детелините и те , ако има добри
условия , значително могат да
надвишът зададените като
параметър 10 см !!!

Привет !!!





Тема Re: не с ебъзикам горенови [re: Kиpo]  
Автор бaбa 3aйka ((бившия Заек))
Публикувано31.05.10 18:19



Тенкс. Ставаше въпрос за 3-5 квадрата ливадка на равен двор в центъра на Радомир . Явно ша се коси нема начин .



Тема Re: Треванови [re: бaбa 3aйka]  
Автор Kaлoмaин (горгона Медуза)
Публикувано31.05.10 18:59



Не знам за какво ти трябва, обаче има неща, които добре покриват, но не са треви. Например сантолината, но тя трябва да се реже, а и съхне ако човек не внимава с поливането. Друг вариант са онези дребни растения, които виреят по алпинеумите.



Тема Re: не с ебъзикам горенови [re: бaбa 3aйka]  
Автор Kaлoмaин (горгона Медуза)
Публикувано31.05.10 19:02





Долу вдясно на тази снимка има едно растение, което добре покрива. Онова с белите цветчета около дръвчето също изглежда много добре. Сантолината е вдясно до карамфилчетата.



Тема Re: Треванови [re: Kaлoмaин]  
Автор бaбa 3aйka ((бившия Заек))
Публикувано01.06.10 09:27



Тенкс . Идеите ми харесват . Ша ги дам като вариант , но майка ми си търсеше най - обикновенна трева / примерно райграс или детелинки /.Снимката ми харесва . Целия двор ни е покрит с цветя , та за това идеята беше и малко трева .



Тема Re: Треванови [re: бaбa 3aйka]  
Автор ecodesign (непознат )
Публикувано08.01.11 15:18



Най добре си посей детелина тя ще свърши работа Може да засееш и троскот но майка ти ще се изплаши като чуе. Има и други тревни смески които остават ниски и се косят един път годишно но не знам да има такива в България Повече информация за затревяване виж на






Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.