Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:29 22.05.24 
Хоби, Развлечения
   >> Цветарство и градинарство
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Сдобих се с огромен балкон.нови  
Автор Бepeзka! ()
Публикувано20.01.09 19:19



Иска ми се да си спретна нещо като мини граднка там. Лошото е, че е северен.
С нетърпение чакам пролетта, за да поекспериментирам с различни цветя.
Та искам съвет - кога (през кои месеци) да посадя подходящи сенколюбиви цветенца и какви да са те. (Иска ми се да са със синя или виолетова окраска) Трябва ли някаква подготовка? Разсад ли да купувам или да опитам със семенца?
Искам и иглолистни да сложа, ама гледам съседкака ми вече умори едно. Какво да взема, че да да издържа без много слънце?

Май много станаха въпросите, но се надявам на съвет.



Тема Re: Сдобих се с огромен балкон.нови [re: Бepeзka!]  
Автор Xaнa. (време е )
Публикувано22.01.09 13:12



това че е северен не е от такова значение както това дали е осветен достатъчно
ако има достатъчно светлина, лятото там ще ти вирее почти всичко, не само сенколюбивите



Тема Re: Сдобих се с огромен балкон.нови [re: Xaнa.]  
Автор Бepeзka! ()
Публикувано22.01.09 21:20



Чудесно. Ами то по-скоро е тераса, а не балкон - напълно открит е, няма дори покрив. Ще пробвам с цветя, които ми харесват, пък което оживее - оживее.



Тема Rбоже... [re: Бepeзka!]  
Автор Дekcтъp (батко-психопат)
Публикувано23.01.09 11:43



прочитайки заглавието, помислих, ч е си си направила пластична операция....



пее хубаво млада е кажете ми нормално ли е да сваля и да целува женен мъж

Тема Ха-ха-ха!нови [re: Дekcтъp]  
Автор Бepeзka! ()
Публикувано23.01.09 12:17



Това е най-подходящият клуб да си коментираме размерите на разните там израстъци по тялото ни.





Тема Re: Сдобих се с огромен балкон.нови [re: Бepeзka!]  
Автор Moapeйн: ()
Публикувано24.01.09 00:41



Опитай с една хубава глициния(влачи и може да облече цял балкон), с клематиса е същото
После си помисли какво точно искаш, на пода на балкона или в сандъчета окачени, висящи ли, стоящи ли, такива работи
Честито!



Тема Re: Rбоже...нови [re: Дekcтъp]  
Автор Dolce De Leche (Delicious)
Публикувано24.01.09 06:27



Едното не изключва другото...





Тема Re: Сдобих се с огромен балкон.нови [re: Бepeзka!]  
Автор Dolce De Leche (Delicious)
Публикувано24.01.09 06:39



Моите любими сенко-любивци са Inpatiens. Има ги в безброй цветове. Много са кичести и създават настроение, там където слънцето не достига. Харесвам и Caladium, но той е основно червено-розов и листен.

П.П.За съжаление не зная как се качват снимки, за да покажа любимите си "сенчовци".





Тема Re: Сдобих се с огромен балкон.нови [re: Moapeйн:]  
Автор Бepeзka! ()
Публикувано24.01.09 15:09



Погледнах в интернет цветята, които ми препоръчваш - наистина са разкошни. Разпознах първото (глицинията), една приятелка го има в двора на къщата си на село. Страшно е красиво. Не съм виждала да се продава в магазините, обаче.

И клематисът изглежда великолепно.



Тема Re: Сдобих се с огромен балкон.нови [re: Dolce De Leche]  
Автор 4onkin (минаващ)
Публикувано24.01.09 22:00



Качваш си снимка в компютъра, след това качваш тази снимка някъде в нета, примерно в Снимка.бг - регистрираш се, правиш си албумче и си качваш снимка или снимки. След като албума е факт кликваш там върху снимката докато отвориш екран само с твоята снимка и копираш адреса и. Връщаш се в нашия любим клуб, пишеш си коментара, стигаш до място където искаш да лепнеш снимка, кликваш върху IMG излиза ти [image][/image], слагаш маркера точно по средата м/у двете скоби и там си пействаш вече копирания адрес на снимката. Малко е хамалогия, може и час да ти отнеме, но удоволствието да си видиш снимката в форума е голямо, а веднъж като си направиш албум може и друг път да го ползваш. Успех, чакам да ти видя снимка.

Колкото по-малко питаш, толкова по-малко те лъжат.



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.