Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:34 11.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Цветарство и градинарство
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: Кампануланови [re: skodrovica]  
Автор cina2 (=^..^=)
Публикувано20.04.07 21:18







Имам ги от няколко години и никак не са капризни.



Тема Re: Кампануланови [re: cina2]  
Автор skodrovica (непозната)
Публикувано21.04.07 10:19



Много са красиви! ! ! Приятелски ти завиждам.Градински ли са или за саксийка? От къде да си купя?





Тема Re: Кампануланови [re: skodrovica]  
Авторcina2 (Нерегистриран)
Публикувано21.04.07 12:17



Има много видове кампанули и всичките растат навън. Все още на са цъфнали, но цъфтят до есента и не измръзват през зимата. Моите си ги всех от майка ми, смесила съм ги бели и лилави заедно. Това е много "старо" цвете, би трябвало да го има на доста места. Преди няколко години имах ето такава

, но по време на отпуската загина. Всяка година по време на този период има жертви



Тема Re: Кампануланови [re: cina2]  
Автор skodrovica (непозната)
Публикувано22.04.07 01:32



Наистина не съм го виждала, но започвам да се оглеждам.Само да го зърна и ще си изпрося.Много ми харесва!



Тема Re: МНОГОГОДИШНИ ГРАДИНСКИ ЦВЕТЯнови [re: skodrovica]  
Автор skodrovica (непозната)
Публикувано22.04.07 01:35



А и забравих да се похваля че си имам хортензия вече.Тя не иска много сланце,дано не греша.





Тема Re: МНОГОГОДИШНИ ГРАДИНСКИ ЦВЕТЯнови [re: skodrovica]  
Авторcina2 (Нерегистриран)
Публикувано22.04.07 16:21



Честито за хортензията. И на мен ми харесва, но ако си взема ще ми заеме доста място - все пак някои сме само с по една тераса

. Хортензията расте и на слънце. Свекърва ми има в двора си и по цял ден е огрята от слънцето и нищо и няма. Твоята какъв цвят е?



Тема Re: МНОГОГОДИШНИ ГРАДИНСКИ ЦВЕТЯнови [re: cina2]  
Автор Гинec (G.G.Q.)
Публикувано22.04.07 21:30



Хм... до колкото си спомням, цветът зависи от РН-то на почвата.



Тема Re: МНОГОГОДИШНИ ГРАДИНСКИ ЦВЕТЯнови [re: Гинec]  
Авторcina2 (Нерегистриран)
Публикувано23.04.07 12:13



Да де, ама като си я купиш все пак си има някакъв цвят. Една приятелка на свекърва ми няколко години подред си купувала синя, винаги цъфнала за сигурност и след време се променяла на розова. Знам, че с ръждиви пирони става тъмно синя.



Тема Re: МНОГОГОДИШНИ ГРАДИНСКИ ЦВЕТЯнови [re: skodrovica]  
Авторниkoй (Нерегистриран)
Публикувано23.04.07 17:00



Здравейте!
И аз отскоро имам едно дворно място, което сме решили да засеем с тревна смеска и цветя, но нямам идея какви да са цветята. Мястото е в централна България, абсолютно равно и много слънчево. Вода има. От двете страни /около оградата сме оставили ивици по един метър. Там би трябвало да стоят вечнозелени храсти, които да скрият в един момент оградата, а пред храстите да има по-ниски цветя /многогодишни и да се комбинират така, че да има цъфтящи видове от месец май до есента/. Има още 4 кръга с диаметър 2метра, които също трябва да се засеят с цветя.
Дайте идеи какви да са тези цветя, защото аз нямам никакъв опит в тази област.



Тема Re: Кампануланови [re: cina2]  
Автор skodrovica (непозната)
Публикувано30.04.07 10:48



Не мога да намеря от тази красота-кампанула.Някой от Бургас няма ли ? Но ще се похваля с нещо друго.Месец март си направих поръчка на луковици от Стрелиция и всички се показаха.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.