Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:20 08.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Цветарство и градинарство
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
Тема za Pygmaeocereus etc.нови [re: Sony^-]  
АвторSulcofan (Нерегистриран)
Публикувано19.06.07 09:11



Maya , zasadete rastenieto v mineralen substrat , tezi gadove umirat bavno , kogato ima humus !!!
Eto i malko snimki na edin drug , dosta po-ryadak vid v prirodata i pod staklo :

http://cacti-at.info/frameSimulate6.html


Mejdu drugoto , predi da tragna za Sofia ,vidyah 4e 2 ot Opunciite mi : O. kleiniae i O. ovata za sas mnogo grozni 'poparvanya' - nari4am go taka , no tova mi se sluzva za parvi pat i ne znam kakvo e. Epidermisa na rastenieto izglejda to4no kato popareno s vryala voda - pobelyava . Kakvo e tova ? Izgaryane ot slance ; gabicki ; paraziti ???????? Pomognete pls.



Тема Re: za Pygmaeocereus etc.нови [re: Sulcofan]  
Автор clement ()
Публикувано19.06.07 10:56



s edna snimka po dobre shte razbirem

Pozdrave

Clement




Тема Re: moeto mani4e/ za Sonyнови [re: Sony^-]  
Автор scleri (запознат)
Публикувано19.06.07 10:59



Здравей Sony^- .

Третия който аз знам / може да има и други / е -

.

Особенното на този е че там цари женско царство. Почти всички участници са жени, а по принцип с кактуси се занимават повече мъже./ Не знам защо но е така. / Може би защото е "женски" в него ентусиазма е на максимум.

Приятен ден.



Тема Re: moeto mani4e/ za Sonyнови [re: scleri]  
Автор Sony^- (познат)
Публикувано20.06.07 08:27



Хехе

, мерси за линковете, наистина красиви снимки...



Тема Re: za Pygmaeocereus etc.нови [re: Sulcofan]  
Автор Sony^- (познат)
Публикувано20.06.07 08:28



Така като те чета ми прилича на изгаряне от слънце, ама наистина снимка ще е по - добре.





Тема Astrophytum Caput-Medusaeнови [re: Sony^-]  
Автор maiahr ()
Публикувано21.06.07 09:23



Semena ot Astrophytum-Caput Medusae:

Jьrgen Menzel po 1.5 usd za edno seme.
za poveche ot 20 semena, ima niakakva otstupka.

jrblmenzel@sbcglobal.net


Nashata shushulka se okaza prazna!

Izglejdashe pulna i kato ia otvori bashta mi - vutre nishto!



Тема Astrophytum Caput-Medusaeнови [re: maiahr]  
Автор maiahr ()
Публикувано21.06.07 09:31



Prochetoh niakude che habitat na tezi Astrophytumi bilo severnata chast na Nueavo Leуn, koeto ne znam kude e, i che tam bili ostanali samo 17 rastenia v prirodata..
Ima edna goliama statia na nemski za tezi astrophytumcheta, no nishto ne razbiram...



Тема Какъв е този кактус?нови [re: clement]  
Автор Amorphous (Obersturmfuhrer)
Публикувано25.06.07 14:18







Тема tephrocactusнови [re: Sony^-]  
АвторSulcofan (Нерегистриран)
Публикувано27.06.07 11:22



Aide , skkoro she pusna snimki na Tephrocactus weberii - RBT nomer , mnogo hubavo rastenie s golyam byal bodil.

Mi yavno naistina e izgaryane ot slance , no Opuncia da izogi taka...*ba mu maikata !!!!



Тема Re: tephrocactusнови [re: Sulcofan]  
Авторmelaleuca (Нерегистриран)
Публикувано29.06.07 06:05



Az sam gotov,a drugite kaktusari da pusne?






Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.