Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:47 16.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Цветарство и градинарство
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Cactus Lexiconнови [re: Sulcofan]  
Автор maiahr ()
Публикувано02.12.06 11:31



Ami ti tova CD niamash li go: http://www.cactusbase.net/ ?

Мая



Тема Re: Cactus Lexiconнови [re: maiahr]  
АвторSulcofan (Нерегистриран)
Публикувано02.12.06 18:41



Nyamam nikakvi CD-ta za kaktusi , po sse kefya na knigite syakash. Vijdal sum tuk - tam da se prodavat , no originalnite sa na gore-dolu sashtata cena...



Тема Re: Cactus Lexiconнови [re: Sulcofan]  
Автор maiahr ()
Публикувано02.12.06 19:50



Ti za tova li govorish: http://www.cactuslexicon.org/ ? Tova e 150 E za 2ta toma.

Мая



Тема Re: Cactus Lexiconнови [re: maiahr]  
Автор asensy ()
Публикувано02.12.06 21:58



CACTUS FAMILY може ли да се намери някъде?



Тема Re: Cactus Lexiconнови [re: asensy]  
Авторscleri (Нерегистриран)
Публикувано04.12.06 09:17



В

в момента я предлагат с намаление. Цената и е около шейсет долара. При днешния курс на долара това прави някъде около осемдесет лева. Според мен е приемлива цена за тази книга. Стига разбира се човек да може да си я позволи защото и на новите коли цените са приемливи, но си карам старичката.



Тема Re: Cactus Lexiconнови [re: scleri]  
Авторscleri (Нерегистриран)
Публикувано04.12.06 09:20



Става дума за THE CACTUS FAMILY , а не за лексикона.



Тема Re: Cactus Lexiconнови [re: scleri]  
Автор clement ()
Публикувано04.12.06 10:45



Cactus lexicon e pove4e za profesionalisti pone pyrva tom (pervoto e s text vtoroto s nimki i text)

eto primer kakvo e pisha v perviq tom :

Eriocyse Aurata :

05537 E. aurata (Pf) Bckbg 1936 / CSJGB 5: 9. B: 04905 Echinocactus auratus Pf 1847 / Abb. 2 (3): sub t. T: CL. Valparaiso, Bellavista [valley of the Aconcagua river], nd; assumed to have been collected by T. Bridges (see I. M. Johnston 1928 / CGH n° 81: 98-106. 1928) Distr. CL, 28-35°S, mostly above 1800 m but down to c. 300 m near Coquimbo.

Bo subglobose to globose, rarely elongate, 12-50 cm &#216;, apex naked or covered by short wool; r fibrous; ri 24-42 or more, 1.5-3 cm high; sp stout acicular, golden yellowish or horn-coloured; csp 4-8 <4.5 cm, strongly curved; rsp 12-16 <4 cm; fl 3-3.5 x 2.2 cm........... etc ...



imam Cactus family , mnogo e hubavo no mnogo teji ne mojesh da otivash na rasodka s nego :)

Clement




Тема predavane za kaktusiнови [re: asensy]  
Автор clement ()
Публикувано05.12.06 12:28



Zdraveite vsi4ki , nedelq sym vijdal edin mnogo hubavo predavane za kaktuci b frenski canal. predavane ce kasva "C est pas sorcier-les cactus , un sujet epineux"

predavaneto govori ot malko vsi4ko , zoshto imat bodli , kak rastat etc ..., mnogo kaktuci ot botani4ecka gradina ot Monaco pokasvat i pokasvat kaktucar Henri Kuentz

s malko ot svoiti kaktuci. govorqt ot suculenti i lithopsi seshto. okolo 30 min obshto

mojete da namerite predavaneto v Emule ili moja da izpratq edin disk .

ako ne me rasbirate , isprate me edin email , gena mi shte vi kasva po dobre vsi4o :)

Lek den.

Clement




Тема kade smeнови [re: asensy]  
Автор clement ()
Публикувано09.12.06 10:20



kolko kaktuci vidite tuk ???



snimka Christophe Assalit

Clement




Тема Re: kade smeнови [re: clement]  
Автор EsmeVihronrav (непознат )
Публикувано09.12.06 10:51



Аз видях 3






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.