Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:48 20.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Цветарство и градинарство
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Flora Sofia Martнови [re: asensy]  
Автор maiahr ()
Публикувано02.03.07 12:14



Дата на провеждане: 07 – 11 март 2007 г.
Място на провеждане: Национален дворец на културата
Периодичност: Два пъти годишно
Поредност: 28-мо издание
Профил: Цветя, посадъчен материал, озеленяване, торове и препарати, керамика, аксесоари
Целева група: Специалисти и широка публика
Организатор: Агенция Булгарреклама

28-то издание на специализираната изложба ФЛОРА за пореден път ще превърне Националния дворец на културата в истински оазис за приятелите и почитателите на цветята.

Основни тематични направления:

Саксийни растения и рязан цвят
Декоративни храсти и дръвчета
Посадъчен материал
Торове и препарати
Тревни и почвени смески
Интериорно и екстериорно озеленяване
Керамика и аксесоари
Великденска украса
Специализирана литература

Български производители и търговци, както и дистрибутори на чуждестранни фирми от областта на цветопроизводството и градинарството ще имат възможността да рекламират своите експонати, да разширят клиентската си мрежа, да обменят опит с останалите участници, да сключат сделки и да осъществят бизнес контакти с партньори от цялата страна, както и да реализират директни продажби в рамките на изложението.

Градината, неразделна част от всеки дом или офис, е място за отмора, за провеждане на бизнес срещи или празненства, едно пространство, което може да се подреди съобразно личните предпочитания и индивидуалност. В този смисъл пролетното издание на ФЛОРА отново ще предложи на посетителите растения за интериорно и екстериорно озеленяване и подходящи аксесоари.

Заявете своето участие на ФЛОРА – пролет 2007, ако искате да реализирате своята продукция или да намерите нови бизнес - партньори.

Посетете ФЛОРА, ако искате да озелените двора, балкона, дома или офиса си, или просто сте ценители на красивото.

Мая
[url]http://new.photos.yahoo.com/majahristozova/album/576460762343311408#page1


Тема Re: Flora Sofia Martнови [re: maiahr]  
Автор asensy ()
Публикувано02.03.07 23:31



Ще правим ли засечка някой ден



Тема Re: Flora Sofia Martнови [re: asensy]  
Автор clement ()
Публикувано03.03.07 09:49



ZDR ,

Ako nqkoi nameri tam Yavia Criptocarpa s podlojka ili ne , moje li da me vemish ? :) max 5 euro za 1 rastenie ? :)

cejelavam da pazaruvam taka no mai tasi godina nqma da ima pak v Varna :)

Clement




Тема Re: Flora Sofia Mart/Yaviaнови [re: clement]  
АвторSulcofan (Нерегистриран)
Публикувано03.03.07 20:35



Clement , Yavia se prodava na podlojka , no ne v BG , a v CZ , i ne e tolkova skapa.
Az ve4e pora4ah , no ima golyama veroyatnost da sa ya pora4ali oshte pone ....1500 drugi kolekcioneri :((( taka 4e , edva li she me ogree !



Тема Yavia Cryptocarpaнови [re: Sulcofan]  
Автор maiahr ()
Публикувано05.03.07 10:16



Nie poruchahme ot

no biaha svurshili. Sega moje da ima pak.
Posle poruchahme ot UK po 4 Pounds ednata:


Мая
[url]http://new.photos.yahoo.com/majahristozova/album/576460762343311408#page1

Тема Re: Flora Sofia Mart/Yaviaнови [re: Sulcofan]  
Автор clement ()
Публикувано06.03.07 21:04



merci za vas otgovori :)

ve4e polu4ah 2 v 4ehiq s podlojaka. shte pravq semena da imam s osven Korene :)

Clement




Тема vapros4eнови [re: clement]  
АвторNeli (Нерегистриран)
Публикувано10.03.07 15:14



Някой поля ли вече за пръв път кактусите? Мамилариите ми имат много пъпки и се изкушавам да ги полея





Тема Re: vapros4eнови [re: Neli]  
Автор asensy ()
Публикувано10.03.07 18:21



Моите ги полях леко в неделя, защото се бяха спаружили.



Тема Flora Prolet 2007нови [re: asensy]  
АвторSulcofan (Нерегистриран)
Публикувано10.03.07 20:11



Florata si otiva , s neya si otidoha ot raftovete na Rangel i 5 Machaerocereus erucca , ot koito 3 sa u men edin u Asen ( Sy ) , na pe4elivshite 4estito , na ostanalite - idva Flora Esen 2007 , ne se kosete ;-) Cenata im beshe pove4e ot skromna , ako se ima v predvid cennosta na vida e napravo smeshna .
Az sega otivam da poleya pridobivkite sas silno 4erveno Melnishko ot racete na bashta mi - da e jiv i zdrav ... i az da sum jiv i zdrav che da 'polivam' tova-onova :)



Тема Re: Flora Prolet 2007нови [re: Sulcofan]  
Автор Ariocarpus ()
Публикувано11.03.07 02:01



Nazdrave! А 5-tia Machaerocereus е при мен.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.