Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:48 02.07.24 
Хоби, Развлечения
   >> Цветарство и градинарство
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Бонзаи или бонсаи  
Автор alest (непознат )
Публикувано10.08.06 12:55



Здравейте!
Прочетох всичко каквото сте писали за бонсаите.Аз много искам да имам,но никъде невидях някой от вас да пише как се създават бонсаите.Може ли сами да си създадем "малки" дръвчета и как става това?
Чувала съм,че някой вкъщи си завъждал бонсаи.
Стела.



Тема Re: Бонзаи или бонсаинови [re: alest]  
Авторdimo (Нерегистриран)
Публикувано10.08.06 13:56



bonsai se otglejda nemnogo trudno.nai-to4noto opredelenie za otglejdane na bonsai,za men e tormoz na druv4eto.zna4i osnovnoto pri otglejdaneto na bonsai e podrqzvaneto na korenite,listata i klonite na durvoto.moite bonsai az ne sum si gi kupuval,a si izvadih ot prirodata malki druv4eta i zapo4nah da gi oformqm kato bonsai,za sega se razvivat dobre.potursi v po-golemite knujarnici ima knigi za bonsaite,koito 6te ti budat mnogo polezni.
P.S.
Izvinqvaite,4e pi6a na latinica,no kompa mi se skapa i nqmam kirilica.



Тема Re: Бонзаи или бонсаинови [re: dimo]  
Автор alest (непознат )
Публикувано10.08.06 15:37



Здравей!
Благодаря.Ще се опитам да започна и после ще пиша за резултатите.
Стела.



Тема Re: Бонзаи или бонсаинови [re: alest]  
Авторdimo (Нерегистриран)
Публикувано10.08.06 20:04



vlez v temata:"проблем с бонсай " ,tam bqh pisal za knigite,koito imam az.jelaq ti uspeh!ako ima ne6to-pitai.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.