Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:08 02.07.24 
Хоби, Развлечения
   >> Цветарство и градинарство
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | (покажи всички)
Тема Re: Срещанови [re: Ariocarpus]  
АвторSulcofan (Нерегистриран)
Публикувано19.07.06 17:59



na men mi e po lesno da se naglasya spored vas , obshto vzeto nyamam koi znae kakvi drugi zadaljeniya ;) Aide , nyakoi po organiziran da predloji data i myasto i she obsadim , dali na vsichki im e udobno .



Тема Re: Среща P.S.нови [re: Sulcofan]  
АвторSulcofan (Нерегистриран)
Публикувано19.07.06 18:01



A neshto kato telefoni nyama li da smenim ? Razbira se , ne tuk vav foruma , a po poshtenskite kutii... ?



Тема Среща-Плнови [re: Ariocarpus]  
Автор maiahr ()
Публикувано19.07.06 18:20



А от Пловдив има ли някой?

Мая



Тема Re: Среща-Плнови [re: maiahr]  
АвторSulcofan (Нерегистриран)
Публикувано19.07.06 20:52



ne znam , az ot Ponedelnik do Petak sam v Pazardjik ;)



Тема Mammillaria nepoznataнови [re: maiahr]  
Автор maiahr ()
Публикувано19.07.06 20:58



S risk niakoi da me izgoni, shte popitam dali ne znaete slychaino koia e tazi Mammillaria:



(Oshte ne znam kak se vmakvat kartinki...)

Мая


Тема Re: Mammillaria nepoznataнови [re: maiahr]  
Автор Ariocarpus ()
Публикувано19.07.06 22:18



Mammillaria gracilis



Тема Re: Срещанови [re: Sulcofan]  
Автор luvchom (непознат )
Публикувано20.07.06 02:18



Zdraveite,a za tazi sreshta kakvo mysto predpochitate...





Тема Re: Среща-Плнови [re: Sulcofan]  
Автор luvchom (непознат )
Публикувано20.07.06 02:32



Izinete che se natrapvam,no cheta vi i dosta ste zapoznati s kaktusite))no moly ..edno vreme si kupuvah kaktusi ot kluba ot nykoi ili ot Vanusha i Lina ,sega ot g-n Pukov no ot drug v sofiya moje li da si kupish kaktusi ako poiskash kato zabravim holandskite che si kupih vsichko de shto ima))za men interesno,makar za sujalenie tam da nyma ni edno ime...i trybva da se rovish da razberesh kakvo e..e roda shte go poznaya no vtoroto ime ne vinagi moga...a za tazi sreshta zashto ne naistina da se vidim...no yavno nykoi trybva da kaje kade i vsichki shte se nagodim...)))



Тема Re: Mammillaria nepoznataнови [re: Ariocarpus]  
Автор clement ()
Публикувано20.07.06 07:48



ne tova ne e mammillaria gracilis.

sporet men e Mammillaria humboldtii.

Clement




Тема Среща-Софиянови [re: Ariocarpus]  
Автор maiahr ()
Публикувано20.07.06 09:10



eee, az ne sam ot Sofia i niama da doida, no kato biahme mladi forumite si ygovariahme sreshta pred Istoricheskia muzei (onzi s lavovete) i posle se zabivahme v 1 Irish pub nablizo...mladini...

Мая




Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.