Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:01 08.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Цветарство и градинарство
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Парочистачка и цветянови  
Автор Дopoти (Altava)
Публикувано07.12.05 13:18



Здравейте. Скоро си купихме парочистачка. Майка ми каза, 4е по телевизията рекламират и казват, че няма проблем да се почистват листата на растенията....
Наистина парата не е супер топла, ако си пръснеш на ръката няма да те изгори, но ме е страх да пробвам на цветенцата. Някой от вас престрашавал ли се е?

Don't cry because it is over, smile because it happened.


Тема Re: Парочистачка и цветя - Сакън!нови [re: Дopoти]  
АвторKитka (Нерегистриран)
Публикувано07.12.05 22:11



Душата, това е тема за "Черните списъци," не за тук. Щото тия парочистачки не стават за нищо друго, освен да мокрят. Миналата година моя приятелка ме нави, купих си, и цяла вечер правихме опити с мъжа ми да "почистим" нещо, каквото и да е. На другия ден я замених с доплащане за телескоп (от ТСМ), щото не връщаха парите. Повярвай ми, телескопът ми върши повече работа, а и изглежда супер на остъклената тераса след цветята.

Парата е доста гореща - от много близко разстояние прави изгаряния по кожата (не ме питай защо зная, зная. Не е много умно, ама от опит). Така че успешно би уморила растенията.

Поздрави, Китка/Сатори (не можах да се логна като хората).



Тема Re: Парочистачка и цветя [re: Дopoти]  
Автор Гинec (Ж)
Публикувано08.12.05 19:40



Китка е права. От повече от 15 години имам парочистачка и никога не бих чистила цветенцата с нея. Но ми върши страхотна работа в почистване на стени, подове, прозорци, тавани и кухненски шкафове. Парата е прекалено гореща за цветята.



Тема Re: Парочистачка и цветянови [re: Дopoти]  
Автор Дopoти (Altava)
Публикувано08.12.05 19:58



Благодаря ви за отговорите. Няма да я пробвам на цветята.
Иначе и на мен ми върши страхотна работа. Може би Китка не я ползва по предназначение

Don't cry because it is over, smile because it happened.


Тема Re: Парочистачка и цветянови [re: Дopoти]  
Автор Jennifer:) (приветлива)
Публикувано20.12.05 21:42



Не съм съгласна с мненията, че парочистачката е за черните списъци.
Просто принципът на действие е по-друг.
Парочистачката може да чисти цветя без проблем, но мръсотия така или иначе остава, защото не се засмуква като при прахосмукачката.
С други думи, минаваш с парата (не е гореща, нито топла дори), но след това трябва да забършеш с хигроскопична гъбичка едрите листа.



Тема Re: Парочистачка и цветянови [re: Jennifer:)]  
Автор Гинec (Ж)
Публикувано20.12.05 22:43



Оооооооо, Дженни!!! Къде се губиш? Що те немА толкова време?



Тема Kyleнови [re: Гинec]  
АвторStephen (Нерегистриран)
Публикувано06.07.07 02:27



http://6bca8bed592c7c3301f13a79e4e9c39a-t.pxvzyc.org <a href="http://6bca8bed592c7c3301f13a79e4e9c39a-h.pxvzyc.org">6bca8bed592c7c3301f13a79e4e9c39a</a>

[u]http://6bca8bed592c7c3301f13a79e4e9c39a-b3.pxvzyc.org[/u] 4decad423f6260fe81fef081cf3a9083



Тема Re: Kyleнови [re: Stephen]  
Автор Гинec (G.G.Q.)
Публикувано08.07.07 00:39



Хей, Престани да ръсиш вируси и разни троянски коне.





Тема Re: Kyleнови [re: Гинec]  
Автор siropino (антифашист)
Публикувано19.01.21 22:04












Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.