Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:47 08.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Цветарство и градинарство
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Пообъркахте сенови [re: Гинec]  
АвторMим (Нерегистриран)
Публикувано22.11.05 15:03



Индришето си е индрише , всеки го знае, а това другото не е Калатея а вид Ктенанте









Тема Re: Пообъркахте сенови [re: Mим]  
Авторmari (Нерегистриран)
Публикувано22.11.05 15:22



Мим е права-това на шестата снимка е Ктенанте,но нищо нали са от едно семейство.Аз също останалите не мога да ги различа , но такова имам затова го разпознах!!!!



Тема Урок по "снимкопействане" !!нови [re: ДЖAЯ]  
Автор Peйчъл ()
Публикувано22.11.05 15:29



Първо трябва да качиш снимката на някой сървър: Webshots или snimka.bg - каквото си избереш...

След това я отваряш в един прозорец и я оставяш там

В друг прозорец си отваряш клубчето, пишеш си постинга и като стигнеш до снимката, натискаш отдолу IMG

В прозорчето ти се появва [image] [/image] (помежду им няма разстояние - оставих го за да се покаже тук)

След това се връщаш на прозореца където е снимката ти.
Кликваш я с десен бутон и отваряш "properties" - от прозореца който ти се отваря, маркираш url адреса на снимката и го копираш пак с десен бутон на мишока.
Връщаш се в недописания постин в дир.бг.
Поставяш курсора между [image] и [/image] и с десен бутон paste-ваш адреса на снимката в средата.

Отиваш в края на постинга, кликваш върху усмивката отдолу, след което написваш:

Ураааа, успях!



Тема Re: Пообъркахте сенови [re: Mим]  
Автор Гинec (Ж)
Публикувано22.11.05 17:43



Вие се пообъркахте Не коментирам сниманите цветя на титулярката на темата, а постнатото от hedgehog пояснение, което е напълно погрешно.



Тема Re: Урок по "снимкопействане" !!нови [re: Peйчъл]  
Автор ДЖAЯ (новак)
Публикувано23.11.05 10:34



Благодаря ти, Рейчъл. Аз нали съм си умно и ми е такава работата, че имам доста свободно време, вчера успях да се разбера сама как става цялата тази процедура. Но разбира се всичко тръгна от там, че обърнах внимание на пропъртите на твоите снимки))



Тема Re: Пообъркахте сенови [re: Гинec]  
Автор hedgehog (бодлив)
Публикувано23.11.05 13:24



Не, не мисля, че е напълно погрешно - трябва да се чете ... творчески!

Значи: първото изречение си е за ... седмата(вече не помня) поред снимка.
Второто е ОТГОВОР на въпроса на авторката на темата дали се пише Индрише или Ендрише.
И т.н.

Гинес, моля те, не си и помислям дори, че индрише и Калатея(от една родствена група с Ктенантето) са едно и също растение. Не, нямам впредвид, че Калатея=Индрише, ОТРИЧАМ!!!

Любопитно ми е за другото цвете - Пеперомията - никой ли не я познава, за нея именно се съмнявам и чакам някой да я "познае" или да ме опровергае.



Тема Re: Пообъркахте сенови [re: hedgehog]  
Автор Гинec (Ж)
Публикувано23.11.05 19:39



Не съм отглеждала Пеперомии, пък и не знаех, че са толкова многа видове, като на страницата, която си пуснала. В книгата 400 цветя за дома пише, че не се гледа лесно. Скенерът ми не бачка, че да пусна целия текст.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.