Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:11 01.05.24 
Хоби, Развлечения
   >> Цветарство и градинарство
*Кратък преглед

Тема Шерифска звезда  
Автор ДЖAЯ (новак)
Публикувано16.11.05 09:46



Някой знае ли какво е латинското наименование на цветето Шерифска звезда. Майка ми така му казва, а пък и самият му цвят наистина наподобява шерифската звезда. Много е красив, между другото. Търсих инфо в нета за него като го набирах с това име, но нищо не ми излиза. Може би е по-известно по друг начин. Искам да си го прихвана от друго цвете, но не съм сигурна от какво точно се разсажда и как се гледа. Ако не се сещате за какво питам, ще постна снимка.



Тема Re: Шерифска звезданови [re: ДЖAЯ]  
Автор Lychezara ()
Публикувано16.11.05 09:55



Ще ми е интересно да го видя на снимка .



Проблемите са дар, който ти позволява да се опазиш от глупавите хора около теб.


Тема Re: Шерифска звезданови [re: ДЖAЯ]  
Авторmari (Нерегистриран)
Публикувано17.11.05 16:11



Джая да не би цветето да е стапелия???Просто защото цветът много ми прилича на шерифска значка.Имам и снимка ,но не знам как да я кача.Дано ви помогне името.А ,ако е това цвете има отделна тема във форума на fplanet



Тема Това ли е?нови [re: ДЖAЯ]  
Автор Peйчъл ()
Публикувано17.11.05 16:55



Кактус ли е?
Намерих тази СТАПЕЛИЯ - но има много разновидности!











Тема Re: Това ли е?нови [re: Peйчъл]  
Автор ДЖAЯ (новак)
Публикувано22.11.05 14:09



Sorry за забавянето, но разучавах как точно се поства снимка в темите на клуба. Това е цветето, за което питах. Като правя сравнение, определено ще е някои от тези видове кактуси, за които ти си пуснала инфо. Благодаря. Да видим дали съм се справила със снимките:








Тема Re: Това ли е?нови [re: ДЖAЯ]  
Авторmari (Нерегистриран)
Публикувано22.11.05 15:07



Еврикааааа!!!!Заедно успяхме да открием името на цветето!А вярно ли е , че цветът /или самото растение/ мирише лошо????



Тема Re: Това ли е?нови [re: mari]  
Автор Гинec (Ж)
Публикувано22.11.05 17:34



И аз съм чувала, че миришат кофти и затова не търся това цвете, въпреки, че много ми харесва. Казвай, Джая Лошо ли мирише?

Редактирано от Гинec на 22.11.05 17:35.



Тема Re: Това ли е?нови [re: Гинec]  
Автор golden (24 карата)
Публикувано22.11.05 19:40



Аз имам като това на втората снимка на Рейчъл.Наистина мирише лошо ,но не е чак толкова страшно.Много е красиво и според мен си заслужава.

Редактирано от golden на 22.11.05 19:40.



Тема Re: Това ли е?нови [re: golden]  
Автор Гинec (Ж)
Публикувано22.11.05 22:54



Щом не е толкова страшно, ще пробвам да си завъдя. Видях нещо подобно в един офис и наистина не се усещаше миризма. Ама забравих в коя фирма го видях. Дано случа да го намеря.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.