Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:10 27.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Цветарство и градинарство
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Флора в Пловдивнови  
Автор pepi_iwanowa (естет)
Публикувано30.03.05 13:39



На мен ли така ми се струва или Флората в Пловдив наистина си е скучна. Аз имах шанса да разгледам още в първите часове след откриването. В общи линии си купих разни цветя, колкото да не си тръгна с празни ръце. Лично мое мнение е, че асортимента е беден, но пък иначе имаше цитруси и ред други дръвчета. Честно казано очаквах повече. Вие какво мислите?

Редактирано от pepi_iwanowa на 30.03.05 13:43.



Тема Re: Флора в Пловдивнови [re: pepi_iwanowa]  
Автор lilimoia (новак)
Публикувано30.03.05 14:23



Не знам как е в Пловдив,но в София беше пълна скръб,така че изобщо не ме учудва мнението тиЧудя се пари ли нямат. какво...спомням си преди 5-6 г....АМА ПИЙ И ЗАБРАВИ



Тема Re: Флора в Пловдивнови [re: pepi_iwanowa]  
Автор pepi_iwanowa (естет)
Публикувано30.03.05 14:40



Ами странно ми се вижда, човек отива с парите си и с най-доброто желание да ги похарчи именно там, а те просто не искат да ги вземат. Наистина се очудвам. Не съм ходила друг път на подобно изложение, ама в моя дом май има по-голямо разнообразие.



Тема Re: Флора в Пловдивнови [re: pepi_iwanowa]  
Автор bimba (викината мама)
Публикувано30.03.05 17:20



аз в събота ще ходя чак дотогава сигурно нищо няма да е останало,а разсад за градини и балкони има ли?



Тема Re: Флора в Пловдивнови [re: bimba]  
Автор pepi_iwanowa (естет)
Публикувано30.03.05 17:32



Ами ПЛАНТАВА имаха доста разсади за петунии, хризантеми, калибрахое, импатиенс. Декоративни храстчета и корени рози също имаше. Сакъзчетата на мен поне не ми бяха интересни, защото тези цветове ги имам. Ами незнам, ако докарат още нща ще е добре, защото с изключение на цитрусите незнам какво ще ти направи впечатление



Тема Re: Флора в Пловдивнови [re: pepi_iwanowa]  
Автор golden (24 карата)
Публикувано31.03.05 11:25



В събота и неделядокарват допълнителни неща,защото тогава е основния наплив от хора (радикално подобрение не очаквайте,но все пак има разлика).ОТ няколко години няма избор,така че не се учудвам.
Един призив към софианки:момичета,моля ви не се оплаквайте така,че на нас ни става съвсем криво.
Преполгам,че първите години е имало по-голям избор-навсякъде е било така.
Като разбрах какво е имало при вас тази година не сте хич за оплакване:листнодекоративни(при нас никакви),някои по-екзотични като глориоза,например(при нас-хикога не е имало).ДОколкото знам е имало и8 орхидеи и т.н. благинки,които тук няма.Видях и снимки от вашата флора и въобще не може да става сравнение!Даже за разсада имате много по-голям избор.
Не ме разбирайте погрешно-нормално е в столицата да има повече неща,но на този фон като започнете да се оплаквате е малко дразнещо за останалите,които сме от провинцията!БЕЗ лоши чувства,нали?



Тема Re: Флора в Пловдивнови [re: golden]  
АвторElm (Нерегистриран)
Публикувано31.03.05 15:52



...значи,с две-три думи -да не се хабя да бия път за пловдивската флора!!?



Тема Re: Флора в Пловдивнови [re: Elm]  
Автор golden (24 карата)
Публикувано31.03.05 16:05



Според мен няма смисъл.Зависи какво тъсиш.Дръвчетата на ВСИ-Пловдив са хубави.Ако търсиш:цитруси (има всякакви сортове),хинап.киви,ягоди,малини,капини,китайска мушмула (съжалявам ако бъркам името),декоративни чушки(тези,които са като дръвче,lelq ги имаше на снимка ),смокини,студоустойчиви палми,рози-тогава ела.
Ако търсиш стайни цветя-няма смисъл.
Има разсад,но не е кой знае какво,торове,луковици,вкоренени холандски резници на клематиси,пасифлори и т.н.,семена.Мисля,че има и една фирма,която се занимава с външно озеленяване,каскади и т.н.



Тема Re: Флора в Пловдивнови [re: golden]  
АвторElm (Нерегистриран)
Публикувано31.03.05 18:26



...хинапа и мушмулата !-виж ,заради тях може и без друго имам пътуване до Пловдив



Тема Re: Флора в Пловдивнови [re: Elm]  
Авторплoвдивчaнka (Нерегистриран)
Публикувано31.03.05 21:03



Всяка година е такава мизерия.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.