Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:56 26.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Цветарство и градинарство
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | (покажи всички)
Тема Re: Астрофитуминови [re: blekuta]  
Автор EДEЛBAЙC (мъж)
Публикувано08.06.05 17:03



Моят Астрофитум каприкорн зацъфтя още от малък и е невероятно красив- сега на 4 години!



Тема Re: Астрофитуминови [re: EДEЛBAЙC]  
Автор moffi ()
Публикувано09.06.05 11:40



Интересува ме вашият опит с Discocactus на собствен корен. Дадоха ми няколко но на присадки, дали да не се опитам да укореня един?



Тема Re: Астрофитуминови [re: blekuta]  
Автор PAGANEO (неверник)
Публикувано09.06.05 13:24



Упсссссссссс..те тоя няма как да му се чудя повече от четвърт секунда! :)))) ама май иам некъв спомен, че тогава изобщо не изглеждаше така, а беше изнемощял, орътял и...с едни тънки и извити ребра...като ония на Веско от Добрич, дето ги беше държал две години без вода!! горките бухенвалдчета!!!



Тема Re: К А К Т У С И КАКТУСИ К А К Т У С Инови [re: golden]  
Автор PAGANEO (неверник)
Публикувано09.06.05 13:27



Би - 58 , ако са навън, щото смърди гадноооооооо! Обаче е изключително ефективен. И..да не забравиш да ги третираш поне още два пъти през две седмици, щото върху яйцата им не действа.
Или Биокил, обаче е скъпичък...но още не съм го пробвал продължително време! Но за дадения момент определено върхи чудесна работа.



Тема Re: К А К Т У С И КАКТУСИ К А К Т У С Инови [re: PAGANEO]  
Автор golden (24 карата)
Публикувано09.06.05 14:35



Мерси!Мислех,че Биокила е само за листни въшки.................



Тема Re: К А К Т У С И КАКТУСИ К А К Т У С Инови [re: golden]  
Автор PAGANEO (неверник)
Публикувано09.06.05 15:47



кили де що био види...ако е мърдащо!



Тема Re: Астрофитуминови [re: PAGANEO]  
Автор blekuta (мекута,пекута)
Публикувано09.06.05 16:35



ц-ц--ц-ц,помни тоя Паганео,ей!
че и името му такова-неверник

я,марш в новата тема



Тема Re: Астрофитуминови [re: EДEЛBAЙC]  
Автор blekuta (мекута,пекута)
Публикувано09.06.05 16:37



Радвам се и за него, и за вас:)))
Ще ми кажете ли при какви условия зимува и колко го излагате на пряко слънце през лятото. А торите ли?
Благодаря и поздрави!



Тема Re: К А К Т У С И КАКТУСИ К А К Т У С Инови [re: PAGANEO]  
Автор golden (24 карата)
Публикувано09.06.05 17:29







Тема Re: Астрофитуми / за moffi /нови [re: moffi]  
Автор scleri (запознат)
Публикувано10.06.05 09:53



Според мен ще сбъркаш ако се опиташ да ги вкорениш. Не ми е приятно да го кажа защото съм привърженик на отглеждането на собствен корен, но с дискокактуса не успях.Релецифори, солисии, турбиникарпуси и други гледам на собствен корен, но дискокактуса ме можах. Бях си купил няколко семеначета. Гледах ги близо две години без да порастнат чувствително и след това ги загубих. Това разбира се не значи че ти не можеш да опиташ. Ако имаш успех ще се радвам да споделиш опита си с нас. Това е един от видовете за които трябва да призная че Паганео е прав. Присадката решава всички проблеми, и най-важното е че не променя естествения вид на растението за разлика от присадката на видове като турбиникарпуса например. За мое оправдание / за дето подкрепям присадките/ ще кажа че и на леля Радка Серафимова от с. Велика дискокактусите са на присадка, а тя е кактусист с голямо "К" за мен.
Успех.




Страници по тази тема: << 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.