Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:29 21.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Цветарство и градинарство
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
Тема Re: Астрофитумнови [re: Гaдeн пyxчo]  
Автор CACTUS CENTER (непознат)
Публикувано10.04.05 10:27



Ako reshish da prodavash literatura pishi na cacti@abv.bg. Nadiavam se da sa na razumna cena.





Тема Re: Астрофитумнови [re: Гaдeн пyxчo]  
Автор CACTUS CENTER (непознат)
Публикувано10.04.05 10:30



Ako reshish da prodavash literatura pishi na cacti@abv.bg. Nadiavam se da sa na razumna cena.
http://cacti2004.narod.ru



Тема Re: К А К Т У С И КАКТУСИ К А К Т У С Инови [re: Ariocarpus]  
АвторNovak (Нерегистриран)
Публикувано11.04.05 10:39



Здравейте.

Любители кактусчии много се умълчахте. Някой няма ли да се похвали нещо? Сяхте ли семената? Има ли вече семеначета? Хайде че имам още място на балкона, а на пазара няма нищо интересно.



Тема Re: К А К Т У С И КАКТУСИ К А К Т У С Инови [re: Novak]  
Автор PAGANEO (неверник)
Публикувано11.04.05 16:24



имам към двеста вида семена за садене.....ама ме мързи....след миналогодишните 400!.....две трети от поникналите видове още не съм ги качвал на постоянна подложка! И новата оранжерия още не съм............абе що е лято - пред нас е!
Знаех си аз, че две хобита и бизнес под една мишница....ама шъ съ упрайм!



Тема от семена..kak?нови [re: PAGANEO]  
АвторOpunitia (Нерегистриран)
Публикувано11.04.05 19:51



имам към 700 семки от опуниция, (като доматени семки са)
как да ги изрътя, така, 4е да поникнат поне десетина??

п.с. плодовете на опуницията бяха 4ервени, колкото малкия ми пръст,
доста сладки, месести, апропо;) след изяждането на 30 плода се наблюдава лек психоактивен ефект, като от енергийна напитка



Тема Re: К А К Т У С И КАКТУСИ К А К Т У С Инови [re: Ariocarpus]  
Автор Moffi (Мизантроп)
Публикувано12.04.05 12:40



Пише се Opuntia - Опунция пич, щом почнахме от тук какво да ти обяснявам....



Тема Re: К А К Т У С И КАКТУСИ К А К Т У С Инови [re: Moffi]  
Авторoпyнция (Нерегистриран)
Публикувано12.04.05 19:11



еми поръсих ги из саксиите с кактуси, от една шепа семки все нещо се надявам да ми изникне..
след месец и половина -два ще ви пиша за резълтата..

няколкото пар4ета от опунЦия ве4е се вкорениха, тъй 4е семената и да не изникнат не е много важно.



Тема Re: К А К Т У С И КАКТУСИ К А К Т У С Инови [re: oпyнция]  
Автор Ariocarpus ()
Публикувано13.04.05 12:26



За покълването при тях трябват 1-2-3 месеца, трябва търпение.



Тема Re: К А К Т У С И КАКТУСИ К А К Т У С Инови [re: Ariocarpus]  
АвторSclerocactus (Нерегистриран)
Публикувано14.04.05 09:22



Поздрави на всички любители на бодливите разстения.
Кактуси цъфтят на моя балкон повече от двайсет години.Мисля че знам много неща за тях, но далеч не всичко.Четох на скоро че колега успешно използвал в почвения субстрат, за по - капризните видове,мозайка. Тази която се използва в стоителството. Аз лично използвах дълги години зеолит, но в момента той липсва от пазара. Фирмата която го добива/ защото той е минерал който се копае/ го продава в опаковки от един тон. Фирмата която го продаваше на дребно се отказа и сега производителя работи само за износ. Знам че мога да го заменя с перлит, едър пясък, натрошена керамика, но ми е любопитно използвал ли е някой мозайка и какви са резултатите.



Тема Re: К А К Т У С И КАКТУСИ К А К Т У С Инови [re: Sclerocactus]  
Автор Гaдeн пyxчo (Пухеста гадина)
Публикувано14.04.05 13:59



Повечето кактуси предпочитат почва със слабо кисела реакция,а мозайката е с алкална.Прави си изводи!На времето заради нея си уморих някои ценни растения.




Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.