Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:17 27.09.24 
Хоби, Развлечения
   >> Цветарство и градинарство
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Авокадонови  
Автор Duhche ()
Публикувано26.05.04 15:07



Преди 3-4 години си посадих костилка от Авокадо.. и вече е повече от 2 метра високо, ама не знам как да го гледкам нататъка ;(
Можете ли да ми кажете нещо повече за това сладурско дръвче



Тема Re: Авокадонови [re: Duhche]  
Автор ara75 (ludka)
Публикувано26.05.04 16:08



Ееее, браво на теб!!!!
Аз 4-та костилка мъча и все не ще да тръгне нищо.....
Нито във вода, нито директно посадена....
Ти как успя?



Тема Re: Авокадонови [re: ara75]  
Автор Duhche ()
Публикувано27.05.04 09:22



Директно в почвата ;) ... аз го направих на майтап - то взе че поникна ;))
То понякога без да искаш най-хубаво се получава..
Само дето сега не знам как да го гледкам :( .. А е едно голяямо и хубаво.. с огромни зелени листа..
Дали би могло да дава плодове някой ден :))))))



Тема Re: Авокадо [re: Duhche]  
АвторKokoc (Нерегистриран)
Публикувано27.05.04 15:45



Подробности за авокадото можеш да намериш на www.crfg.org/pubs/ff/avocado .Успех!



Тема Re: Авокадонови [re: Duhche]  
АвторKokoc (Нерегистриран)
Публикувано27.05.04 15:54



Извинявай-грешка,адресът е непълен www.crfg.org/pubs/ff/avocado.html



Тема Re: Авокадо-ara75нови [re: ara75]  
АвторCris (Нерегистриран)
Публикувано07.06.04 03:58



V tesen sud sloji kostilkata prava natopena do sredata vuv voda i podurjai tova nivo.Imai turpenie sled dulgo vreme nepremenno 6te pusne koren.



Тема Re: Авокадонови [re: Duhche]  
Автор ara75 (ludka)
Публикувано08.06.04 14:35



Преди 2 дни видях, че от насадената (и вече почти забравена) костилка нещо се надига!!!!! Вече е 2-3 см порастнало едно червеникаво връхче:-)
явно и при мен тръгна насаденото. А това във водата.... не

Твоето дръвче навсякъде ли има листа или само по върха? Дали няма да можеш да си го гледаш още време в къщи с отрязан връх? Така даже може да се разклони....



Тема Re: Авокадонови [re: ara75]  
Автор Duhche (Ани)
Публикувано09.06.04 14:59



Цялото е в листа - от долу до горе :) .. Няколко пъти съм му чупила връхчето, ама не се разклонява а само едно клонче нагоре и все нагоре си пуска ;Р ...
Малко му ги махам отдолу листата, че зимата започнаха да изсъхват по краищата :( това не знам защо така става...
Иначе като се загледах сега... май има 2-3 наченки на разклонения най-горе ;) .. Ще го погледам още малко така... ама май ще го засадя в Бургас на вилата ;) .. да видя ще стане ли дърво от него :)))



Тема Re: Авокадонови [re: Duhche]  
Авторskyy (Нерегистриран)
Публикувано30.06.04 15:43




Mnogo tarsih addressi za otglejdane na avokado i kak izglejda kato dravche i ot tolkova direne popadnah na tazi tema.
Sashto se opitvah da go zahvana kato go darja vav voda (po-skoro go bqh obvila s napoen pamuk) no ni6to ne se poluchi i reshih da go zasadq napravo vav po4vata i ve4e ima rezultat- 4-5 santimetra se podava ot pochvata. Ottuk natatak neznam obache kakvo da pravq... kak da go gledam koga da go prisadq?
Ako mojesh da mi kajesh vse pak si veteran sas celi 3 godini staj))))
Ako znaesh i adres s kartinki kak izglejda mnogo mi e interesno kak izglejda))



Тема Кажете за АВОКАДОТО [re: skyy]  
Авторskyy (Нерегистриран)
Публикувано02.07.04 15:08



Дайте адрес със снимка за авокадоо




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.