Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:19 15.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Цветарство и градинарство
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Люти чушкинови  
Автор Rhayne lre (weird)
Публикувано22.10.03 03:08



Искам да си засадя, в саксии, на балкона, люти чушки, като за целта използвам семето на тези, които имам.
Има ли някакви подробности, които трябва да знам? Напр. кога се посаждат, трябва ли да е изсушено семето...

Ако се сетите нещо, което ще ми е от полза, моля споделете.
Благодаря.

You're just jealous, because the voices talk to me!


Тема Re: Люти чушкинови [re: Rhayne lre]  
Автор ah (непознат)
Публикувано22.10.03 12:46



zначи, аz сЪм си оставила едно чуШле да иzсЪхне и февруари Ще си направя раzсад. Ще посея семенцата в сЪд, като малко пораснат Ще ги раzсадя в отделни кофички и април май в сандЪчетата.
успех



Тема Re: Люти чушкинови [re: Rhayne lre]  
Автор Цвeти (глезанка)
Публикувано22.10.03 14:56



По инструкции на свекърва ми, която гледа много цветя, оставих чушката да изсъхне! През март засадих семенца в кофичка от кисело мляко - значи семенцата трябва да са на около 2-3 сантиметра дълбочина. Първоначално не поливаш, а пръскаш всеки ден, за да поддържаш почвата влажна. Когато стъбълцата се покажат и достигнат дебелина около кибритена клечка, са готови за разсаждане в съндъче или голяма саксия, където ще си ги гледаш. Ако поставяш по няколко коренчета на едно място, предвиди достатъчно място между тях, защото правят голяма коренна маса! Ами това е! Берекет ти желая!




Какво му трябва на човек - коричка хляб и една яхта!


Тема Благодаря и на дветенови [re: Цвeти]  
Автор Rhayne lre (weird)
Публикувано23.10.03 03:33





You're just jealous, because the voices talk to me!


Тема Re: Люти чушкинови [re: Rhayne lre]  
Автор golden (24 карата)
Публикувано25.10.03 23:55



Доколкото знам лютите чушлета са едногодишни,но един колега отглежда неговите вече 3 година и те не спират да цъфтят и да връзват.Да знаете нещо повече по въпроса?



Тема Re: Люти чушкинови [re: Rhayne lre]  
Автор lelq (минаващ)
Публикувано26.10.03 20:06



Имам такива чушки в саксия,вече 2-ра годинаКрасиви са,нали?Ама са и люти





Тема Re: Люти чушки [re: lelq]  
Автор lelq (минаващ)
Публикувано26.10.03 20:27



ммммммалка грешка в сайза



Тема Снимката нещо.....нови [re: lelq]  
Автор lelq (минаващ)
Публикувано27.10.03 10:22



не се получи,не знам защо,а много държа да ви покажа тази красавица!Затова,ако и сега не стане,и ако желаете,може да разгледате албумът ми Garden&Flowers na adres:





Тема Re: Снимката нещо.....нови [re: lelq]  
Автор Homo Ludens* (нередовен)
Публикувано27.10.03 12:22



страхотни са!
за първи път виждам чушки с форма на камбанки.

колко големи стават?

The best place to find God is in a garden.
George Bernard Shaw


Тема Re: Снимката нещо.....нови [re: lelq]  
Авторlelq (Нерегистриран)
Публикувано27.10.03 12:35



Ами приблизително двойно по-голяма,отколкото е на 2-та снимка(която е в едър план),дори и по-едри!През зимата беше в една кофа с пръст в зимната ми градина,и малко креташе,но през лятото я засях направо върху една купчина добре угнил оборски тор,и тя направо се "роди"!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.