Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:46 10.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Цветарство и градинарство
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема До всички любители-цветари!нови  
Автор lelq (непознат )
Публикувано19.09.03 12:20



Моля ви,не ми се смейтеАз съм една леля на 55 години,и сега правя първи стъпки в интернета и изобщо в работа с компютър.Намирам,че е чудесноОбичам да общувам с млади хора,защото възрастните приказват само за болести и проблеми,а кой ги няма?Имам голяма градина с много цветя,а също и много стайни цветя,затова вашият клуб ми допадна.Мисля,че мога и аз да бъда полезна с опита,който имам.Бих ви изпратила и снимки от моята градина,(имам цифрова камера),но не зная какво се прави.Ако може някой да ми помогне,ще му бъда благодарна!



Тема Re: До всички любители-цветари!нови [re: lelq]  
АвторLELq 2 (Нерегистриран)
Публикувано19.09.03 15:06



Zdravei? Az sam lelq2 i sam na sa6tite godini. Lyda sam po cvetqta.



Тема Re: До всички любители-цветари!нови [re: lelq]  
Автор Nadin ()
Публикувано19.09.03 15:43



С удоволствие ще ти обясня
Значи, за да ги покажеш в клуба снимките на цветята първо трябва да са публикувани ниякъде в интернет, за целта има много страници с безплатно предоставено място за лични фото албуми например

, слагаш ги там и даваш тука адреса
Успех!



Тема Re: До всички любители-цветари!нови [re: Nadin]  
АвторПoли (Нерегистриран)
Публикувано19.09.03 18:28



Радвам се,че има тук хора с такъв богат опит и нямам търпение да видя снимките на градината!



Тема Re: До всички любители-цветари!нови [re: LELq 2]  
Автор lelq (непознат )
Публикувано19.09.03 18:34



Много се радвам,че ми писахте!За снимките-ще опитам,но не знам дали ще се получи нещоКакто вече писах,съвсем начинаеща съм



Тема Изглежда,ченови [re: Nadin]  
Автор lelq (непознат )
Публикувано19.09.03 22:07



съм по-тъпа,отколкото си мислех,ех,да му се не видиДобре,направих албума,а после?Абе защо да ви измъчвам с моето незнание,по-добре,ако имате някакви въпроси за цветята,питайте,там ме бива



Тема Re: Изглежда,ченови [re: lelq]  
Автор Nadin ()
Публикувано19.09.03 22:28



Ima li gi snimkite veche v nego?
ako da dai adresa na albuma.



Тема Re: Изглежда,ченови [re: Nadin]  
Автор bbb (***)
Публикувано19.09.03 22:51



Обаче, адреса на албума се дава по следния начин:
в полето, което пишеш мненията си, най-отдолу - точно преди физиономийките имаш изброе ни "Bold Italic URL EMAIL IMG". Избираш си URL и ти се появява: (url) (/url) / но в квадратни скоби []/. Между двете скоби се пише адреса, ето така: (url) Абдерс (/url)

Успех и не се отчайвай, ако не стане пробвай пак, непременно ще се получи

Редактирано от bbb на 19.09.03 22:55.



Тема Re: Изглежда,ченови [re: bbb]  
Автор lelq (непознат )
Публикувано19.09.03 23:30



ООО,много благодаряЗасега имам само 4 снимки,но утре ако е хубаво времето,ще направя пак,все още градината ми е пълна с цветя!А ето и адреса:

Дано нещо да не съм объркала



Тема Re: Изглежда,че [re: lelq]  
АвторПoли (Нерегистриран)
Публикувано20.09.03 04:29



Изглежда,че аз съм още по-тъпа,защото на компютъра не съм от вчера,но с тези снимки и аз не се оправям.Та значи там нищо няма...Пише,че няма обществен достъп до албума...

Ама аз имам един въпрос...Имам намерение да си засадя луковички на зюмбюл,минзухар,а може и лале или нарцис в къщи.Иска ми се да ги отгледам до нова година,ама не знам точно как става номера...Знам само,че хората си държат по хладилниците,ама как и докога?С кокиче евентуално по същия начин ли се процедира?
И още...чувала ли си за препарат в България,който да повишава имунната система на растението?Такъв се използва в Русия и се казва "епин".Върши страхотна работа.когато растението е тръгнало да загива и въобще при всички критични ситуации.Също го използват при засаждане са по-бързо и сигурно вкореняване,а дори и растението пръскат с него...Но това се прави само в екстренни случаи,защото действало на растението като наркотик...Та мисълта ми е,дали имаме и ние такова нещо?Ако трябва ще напиша състава му.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.