Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:54 29.05.24 
Хоби, Развлечения
   >> Цветарство и градинарство
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Авокадонови  
Автор Beny (новак)
Публикувано04.04.02 10:38



Свекърва ми си "засади" авокадо от костилката , която е в плода.Смятате ли че ще се получи нещо?



Тема Re: Авокадонови [re: Beny]  
Авторrebekka (Нерегистриран)
Публикувано04.04.02 10:48



...imashe takava tema...pisahme dosta ...potursi ya , ne e mnogo nazad...

a shte stane .....zastho da ne stane....



Тема Re: Авокадонови [re: Beny]  
Автор VlALUMlNOSA (poznavashta)
Публикувано04.04.02 14:58



Na men puk edna priatelka mi donese kostilka i az se prinudih da ia zasadia. Ne che avokadoto e osobeno atraktivno rastenie (az opredeleno iskam mnogo da imam Papaya), no kato mi go donesoha, kak da go izhvurlia? Pravi mi vpechatlenie, che neshto si sedi v prustta i ne shte da ponikva. No moje bi stava bavno prosto... Priatelkata mi si ima dve - ednoto go e slojila v prust, a drugoto go e zakrepila do polovinata vuv voda, kakto davat po knigite, nikoe oshte ne poniknalo.

No one can deprive you from something he can't give you


Тема Re: Авокадонови [re: Beny]  
Автор Fiorri (подредих хаоса)
Публикувано29.05.02 11:16



Привет, какво стана с авокадото?:)

Дали има някакъв напредък?

Приятен ден!

:)


_______________


Тема Re: Авокадонови [re: VlALUMlNOSA]  
Автор VlALUMlNOSA (poznavashta)
Публикувано31.05.02 13:46



Ponikna mi i sega e visoko pochti dve pedi, a i tolkova burzo raste vuv vertikalna posoka (i stubloto i korenite), che veche se chudia kude da go presadia. Na tezi, koito sa si posadili i oshte niama efekt, kazvam imaite turpenie - strashno bavno ponikva! Napravo go zasajdash i zabraviash, samo da e vlajna pochvata...
Az obache iskam da popitam dali niakoi znae kakvi sa mu usloviata na jivot, dali moga da go zanesa v iujna Bulgaria i da go posadia navun, ili e mnogo neizdurjlivo?

No one can deprive you from something he can't give you


Тема Re: Авокадонови [re: VlALUMlNOSA]  
Автор nbb (весела)
Публикувано01.06.02 00:08



Няма да стане, бях посадила едно в градината и оставих няколко на терасата. Сега си имам само едно - това, което беше на топло през зимата.

Вярно е това, в което вярваш !


Тема Re: Авокадонови [re: nbb]  
Автор Lois ()
Публикувано03.06.02 15:24



Би ли ми казала в каква пръст го посади? Обикновена градинска или някаква спец. смеска? Дали ще е подходяща смеската за цитруси, която се продава? А колко поливане иска?



Тема Авокадонови [re: Lois]  
Автор nbb (весела)
Публикувано04.06.02 08:57



В най-обикновена, гледам, че още едно е поникнало, въпреки че съвсем го бях забравила и го поливах не повече от веднъж седмично, защото в тази саксия има здравец.

Вярно е това, в което вярваш !


Тема Re: Авокадонови [re: nbb]  
Автор Lois ()
Публикувано04.06.02 14:52



Благодаря ти, смятам и аз да опитам, тъкмо имам една семка. Плодът не ставаше вече за ядене :(( , та дано поне да поникне семката като малка компенсация!



Тема Сигурна ли си ?нови [re: Lois]  
Автор nbb (весела)
Публикувано04.06.02 18:48



Почернял ли беше или не ти хареса вкуса ?

Вярно е това, в което вярваш !



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.