Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:35 13.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Цветарство и градинарство
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Моля , някой да ме светненови  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано04.01.02 19:44



Другата седмица моето девойче има рожден ден , но щото съм говедо точно тогава няма да съм тук. Интересува ме следното - как мога да й изпратя цветя ? Дали трябва предварително да купя цветенцата и да ги занеса в някоя фирма за куриерски услуги или в София има някой цветарски магазин , който се занимава с тая работа и може да й ги изпрати ?



Тема Re: Моля , някой да ме светненови [re: aз]  
АвторTita (Нерегистриран)
Публикувано06.01.02 00:46



Feite prawqt takawa usluga. Kazwash kakyw buket iskash i koga da go dostawqt i plashtash na mqsto. Prawqt gotini buketi. Na Popa ima tehen magazin.



Тема Re: Моля , някой да ме светненови [re: Tita]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано08.01.02 14:21



Днес ходих , нещо не можах да го намеря. Къде по-точно им е магазина ?



Тема Re: Моля , някой да ме светне [re: aз]  
Автор Odeta (stranger beauty)
Публикувано08.01.02 14:35



Ако не успееш да откриеш "Феите", то можеш а се обадиш на "Тип-топ куриер", те извършват същата услуга, или по-точно те доставят, но нямам представа с кой бутик за цветя работят. Просто им казваш от какви цветя искаш да е букета и за колко лв. Номера им е 088/1022.

Колкото повече толкова повече


Тема Феитенови [re: aз]  
Авторthrillian (Нерегистриран)
Публикувано08.01.02 18:19



Цветарница на "Феите" можеш да намериш и на "Раковски", в посока "Славейков" - на отсрещната страна на спирката на тролея (след закусвалнята Goody's).Струва ми се, че няма да ти е никак трудно да я откриеш (доста голяма е), в случай че не си намислил да използваш нечии други услуги, разбира се! От тази страна на улицата един след друг можеш да видиш още два цветарски магазина - все пак може да си капризен към цветята, които искаш да изпратиш, нали ;-)
Иначе благопожелания за рожденния ден!

Carpe diem

P.S.
На Попа точно на пресечката на "Васил Левски" и "Графа" в посока "Славейков" - пада се вдясно. Магазинчето е едно много малко - поне моите спомени са такива.

Който търси - намира!




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.