Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:32 14.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Цветарство и градинарство
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема При мен ли нещо не е наред?нови  
АвторJennifer (Нерегистриран)
Публикувано24.03.01 11:45



Миналата седмица реших, че това лято ще гледам само най-прости цъфтящи цветя, за да не се ядосвам, че въпреки многото грижи повечето от екзотичните цветя не се чувстват уютно извън цветарските магазини.

Купих си Импациенс, или по простому Циганче.
Само до преди 7 дни беше добре хванато, цъфтящо, стабилно растение. Сега вкъщи мухляса почвата, (само не казвайте, че съм прекалила с поливането, не е така) и почти не цъфти, тъй като му окапа цвета.

За сетен път се убеждавам, че в цветарските магазини форсират цветята с тор, а след това, когато човек си ги купи те клюмват.

Като с анаболите и щангистите. Върхова форма, ама до време. Много ме е яд.

Иначе отлично виреят растения, които са ми давали приятелки, но не закупени от магазин, или пък които съм си откраднала.



Тема Джени,нови [re: Jennifer]  
Автор nbb (сладурче)
Публикувано24.03.01 14:06



знаеш ли аз вече какво правя. Когато реша да си купувам ново цвете, обикалям магазините и гледам какво има. Не купувам веднага цветето, което съм си харесала, а моля да ми го запазят за няколко дни. Когато отида следващия път, то вече си показва дали е добро и дали ще оживее. В цветарските магазини не са виновни, че им продават негодна стока от оранжериите, те също изхвърлят доста цветя, независимо, че по-добре от нас знаят как да се грижат за тях.
А пък освен това ти сама си си отговорила какво да правиш. Ако не те видят, вземи някое цвете и за мене.



Вярно е това, в което вярваш !

Тема Alo kradlite!))))нови [re: nbb]  
Автор Kиpo (Добър Батко)
Публикувано28.03.01 12:37



Mnogo ste mi sladki


Az pyk si bjah pri narcisite (e ,ne zaradi tjah a zarad njakolko hiljadi Vitis Vinifer-ki,no prez towa wreme na godinata narcisite sa po-hubawi)-onija syshtite.Wse taka zle-shte gi maham ,tjahnata mama!
No pyk da znaete kakwi laleta si imam!
Po-minalata godina gi bjahme razsazhdali i sega sa absoljuten wruh.Samo deto sa samo edin -dwa wida((
Bibibke,kolko struwa gore-dolu edna ne mnogo pretenciozna lukowi4ka ?
Oh,hajde,4e nikoj ne obi4a da 4ete dylgi tekstowe na lat.

Benefacta male locata malefacta arbitror

Тема Киро,нови [re: Kиpo]  
Автор nbb (сладурче)
Публикувано28.03.01 17:57



твоите лалета какви са ? Що не вземем да направим малко бартер ?



Вярно е това, в което вярваш !

Тема Mnogo obiknoweni ,no sladki-нови [re: nbb]  
Автор Kиpo (Добър Батко)
Публикувано28.03.01 19:49



Ne sa to4no 4erweni ,a leko oranzhewejat,no sywsem leko.
Ima i edni 4isto 4erweni-kato mlada Gymza


Imashe i njakolko beli ,no ot godina -dwe ne gi zasi4am iz dwora neshto
Towa e .Inak -mozhe.Ama nali se wadjat sled kato precyftjat.

Benefacta male locata malefacta arbitror

Тема Ох, дааа, те ги [re: nbb]  
Автор Jennifer (ентусиаст)
Публикувано28.03.01 22:49



гледат и в оранжерии...
Това е много добра идея да остане да престои цветето, но аз съм човек на момента. Не мога да устискам и да изчакам.

Започвам мащабна операция за крадене. Ще крада и за теб!



***


Тема Re: При мен ли нещо не е наред?нови [re: Jennifer]  
Автор siropino (антифашист)
Публикувано19.01.21 19:09












Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.