Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:53 12.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Flash
*Кратък преглед

Тема Намерих начин за кирилираненови  
АвторAnt (Нерегистриран)
Публикувано27.03.06 12:01



Значи в Word си пиша текста, след това Copy, после Paste във Flash и текста си излиза както трябва, с какъвто си щеш шрифт и цвят на буквите, само че като картинка, което е по-добре май. Иначе шрифтовете Tymes New Roman, Arial и Courier New си ги има и кирилизирани във Flash. След името им пише CYR.



Тема Re: Намерих начин за кирилираненови [re: Ant]  
Автор ghs (познат)
Публикувано27.03.06 14:11



не е по-добре защото така прави филма по-голям и слдователно ще зарежда повече



Тема Re: Намерих начин за кирилираненови [re: Ant]  
Автор McLaren (будала)
Публикувано28.03.06 01:41



Едва ли използването на jpeg с текста вместо самия текст може да се нарече кирилизация според мен, макар че в някой случаи може и да върши работа - например ако правиш презентация, която ще се зарежда от диск...
Това, което ме заинтересува е "начина за кирилизиране" - какъв проблем имаш всъщност с кирилизирането? Използвам Flash от версия 5 и до сега не съм имал някакви проблеми с използването на кирилица.

Don’t trouble the trouble, until the trouble troubles you


Тема Re: Намерих начин за кирилираненови [re: McLaren]  
Автор zapadno (непознат )
Публикувано16.04.06 16:31



Желая да се науча да работя с Dreamweaver Mx2004.Търся вечерен курс или частни уроци в Пловдив. samohodov@abv.bg



Тема Re: Намерих начин за кирилиране [re: McLaren]  
Автор zapadno (непознат )
Публикувано16.04.06 16:37



Желая да се науча да работя с Dreamweaver Mx2004.Търся вечерен курс или частни уроци в Пловдив.
В момента имам проблем с кирилизацията на flash butoni i tekst. значи мога да си пиша на кирилица когато правя flash buton, но кокато го поставя в страницата не ми го кир. а ми го изкарва на ироглифчета.ЗАЩО?
samohodov@abv.bg



Тема Re: Намерих начин за кирилираненови [re: zapadno]  
Автор McLaren (будала)
Публикувано16.04.06 17:05



Много добре, че искаш да се научиш да работиш с Dreamweaver . Тъй като на мен си отговорил , ще си кажа мнението - в началото може и сам да започнеш да учиш HTML и уеб-дезайн. Dreamweaver е просто редактор, макар и аз да го харесвам де ...

По конкретния въпрос за Flash бутоните в Dreamweaver -

първо: не виждам защо са ти такива бутони в сайт, който не е на flash - може някой да вижда сайта ти, но не и навигацията, щото не може да разреши използването на Flash, когато IE му го спре... Но по принцип няма нищо лошо, разби се.

второ: няма да имаш никакви проблеми, ако си правиш бутоните в самия Flash - ще си ги правиш както си искаш, а не каквито готови шаблони има. Нали искаш да учиш уеб-дезайн .

трето: и варианта Flash бутони чрез Dreamweaver може да ти свърши работа, само трябва да използваш подходящите шрифтове. За справки статията на Баба Илийца от преди сума ти време:



Гарантирам, че върши работа, пробвал съм го на практика.

и успех!

Don’t trouble the trouble, until the trouble troubles you


*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.