Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:46 07.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Flash
*Кратък преглед

Тема redaktirane na flash animaciq za sait  
Авторelectryc (Нерегистриран)
Публикувано30.06.05 13:31



zdr.imam edno flash4e/menu/mngo me kefi i iskam da si go sloja na saita
dotuk dobre samo4e iskam da go redaktiram taka4e da ne pi6e ne6to ot sorta na "about" ili drugo podobna a az da si napi6a ne6to naprimer galeriq ili drugo
i osven tova iskam kato se c1kne na nego da e kato buton/to si e buton no ne pravi ni6to/
ako nqkoi me e razbral i moje da pomogne molq da pi6e
10x predvaritelno



Тема Re: redaktirane na flash animaciq za saitнови [re: electryc]  
Авторterror (Нерегистриран)
Публикувано07.07.05 15:49



dai go da go vidja de...link!



Тема меню в саитанови [re: terror]  
Автордeни (Нерегистриран)
Публикувано10.09.06 16:02



как да си сложа меню в саита моля ви кажете



Тема Re: меню в саитанови [re: дeни]  
Автор vens (малко странен)
Публикувано10.09.06 17:54



Егати


Нета е пълен с туториали - включително и на български. Трябва сао да напишеш в гугъл какво търсиш и ще намериш достатъчно просто обяснено.

Сега как искаш да ти кажа как да си сложиш меню - направи 1, направи 2, направи 3,... - не става. Какво меню? Къде в сайта? Какво да прави? На флаш? Джаваскрипт? Друго? Все едно да искаш някой с един постинг да ти обясни как се кара кола
Па земи прочети малко нещо, преди да пищиш по клубовете...



Тема Re: redaktirane na flash animaciq za saitнови [re: terror]  
Авторstefani (Нерегистриран)
Публикувано06.04.07 15:40



molqvi kaje te kak da si sloja muzika na saita no takava 4e kato vleze6 i da si q slu6a6





Тема Re: redaktirane na flash animaciq za saitнови [re: stefani]  
Автор vens (малко странен)
Публикувано10.04.07 12:33



Ей, не се научихте първо да ползвате гугъл, преди да задавате въпроси


Начини има няколко, от чист HTML до флаш.

Помисли си, обаче, първо - ТРЯБВА ЛИ ИЗОБЩО да има музика на сайта ти?

1. Рядко ще улучиш вкуса на повечето ти посетители, така че по-добре не ги дразни. Аз обикновено си слушам моя музика, докато работя на компютъра, и като ми се намеси някакъв фон от някой сайт, много ме дразни. А ако не може и да се изклюва - директно затварям страницата, без да я гледам повече. Това ли искаш?

2. Ако искаш да сложиш on-line player на музика на сайта ти - пак си помисли. Кой ще е толкова луд, че да чака 5--10 мин да се зареди дадена песен, за да я слуша. И ако тази не му хареса - още 5-10 мин за, да чуе следващата. Това си заслужава единствено за авторска музика, която не искаш да се копира, и има смисъл само при МНОГО БЪРЗА връзка.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.