Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:34 29.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Flash
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Print problemнови  
Автор Flashman (flasher)
Публикувано10.11.03 19:52



Imam edno pitane - triabva da print-na Flash content s absolutna tochnost. Napravih si niakolko eksperimenta, no kakvoto i da pravia mi scale-va filma spriamo nesto. Ne iskam da go scale-va. Triabva mi taka kakto e na monitora da se print-va. Mersi predvaritelno.

Йероглифът за съпруга при китайците е комбинация от два йероглифа - за жена и за метла.


Тема Re: Print problem [re: Flashman]  
Автор moonjoggerМодератор (влюбен...)
Публикувано10.11.03 21:41



Пусни кода, който ползваш. Има ли деформация на филмчето (_xscale, _yscale)? Какво печаташ (_level)? Дай повече информация. Какво е това "спрямо нещо"?

|Не закусвам-влюбен съм. Не обядвам-влюбен съм. Не вечерям-влюбен съм. Не спя-гладен съм|


Тема още...нови [re: moonjogger]  
Автор moonjoggerМодератор (влюбен...)
Публикувано10.11.03 21:54



ако подаваш за boundingbox към някоя от print функциите "bframe", го смени на "bmax" или "bmovie" според нуждите

|Не закусвам-влюбен съм. Не обядвам-влюбен съм. Не вечерям-влюбен съм. Не спя-гладен съм|


Тема Re: още...нови [re: moonjogger]  
Автор Flashman (flasher)
Публикувано11.11.03 16:03



Niama nujda da ti paste-vam souce-a - edna prosta Print() komanda, kato boundingbox-a mai posledno go zabih na "bmovie". Kazvam posledno stoto si pravih eksperimenti koe ste e nai-dobre. Samia MC, koito triabva da se printva ima samo edin kadar. Loshoto e che niakak si vse mi smaliava kartinkata. Ima li niakav nachin kartinkata da ne mi ja ostavi sas sastia razmer, bez da vzima v predvid tia bframe, bmax i tn. Imam savsem malak opit s Print() komandata i za purvi pat mi triabva da printvam nesto s mnogo goliama tochnost. Mnogo mersi!

Йероглифът за съпруга при китайците е комбинация от два йероглифа - за жена и за метла.


Тема Re: още...нови [re: Flashman]  
Автор moonjoggerМодератор (влюбен...)
Публикувано13.11.03 10:35







|Не закусвам-влюбен съм. Не обядвам-влюбен съм. Не вечерям-влюбен съм. Не спя-гладен съм|

Тема Re: още...нови [re: moonjogger]  
Автор Flashman (flasher)
Публикувано13.11.03 14:37



Mersi chovek, tova mai ste mi svarshi perfectna rabota!

Йероглифът за съпруга при китайците е комбинация от два йероглифа - за жена и за метла.



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.