Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:05 29.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Flash
*Кратък преглед

Тема Ei, Flashman, kyde si :)нови  
АвторEvga (Нерегистриран)
Публикувано10.07.03 22:41



Flashman, kvo stava s tebe.... Ne se obajda6, nema te nikakyv... :) Kaji ne6to. A eto i noviq vypros kym teb:
Iskam da na flasha da ima pyrvo audiofon i ednovremenno s tova kato se klikva vyrhu buton da se pleiva edin pyt opredel zvuk. Moje li da stane tova??? I ako moje - kak?

P.S. Pravi se nekva nova mreja s kabelen inet i kato ti pokriqt bloka 6e ti kaja - cenite sa o6te po-dobri :)



Тема tuk sum :) [re: Evga]  
АвторFlashman (Нерегистриран)
Публикувано10.07.03 23:50



hehe, tuk sum chovek!!! Az vinagi sum tuk!!!

Taka, tova za audiofona stava mnogo lesno. Moje da stane s Sound object, a moje i po po-prostichkia nachin, koito sega ste ti obiasnia! Ako ne iskash primerno da set-vash volum-a i pan-a, toi ste ti svarshi rabota.

Selektirai frame-a ot koito iskash da ti pochva muzikata i ot File->Import si importni muzikata. Sled tova ot Properties panela ot padastoto menu sound izberi muzikata, koiato si importnal. Dolu mu kaji na Sync. da e Event i otstrani na loop mu zabii 99999. Tova e!!!

Sa tva za butona! Znachi tuk pak deistva praviloto za Sound object, no ima i drug po-lesen nachin! :) Nachi pak si importni zvuka, otidi na butona i selektirai edin ot parvite 3 kadara na butona. Parvia e kogato butona e v normalno polojenie, vtoria e za Roll over, a tretia e za Release. V zavisimost ot tova koga iskash da se chuva zvuka go sloji na dadenia frame po analogichen nachin na tova, koeto si opisah po-gore.

Ako ima sote nesto, pitai!!! Az seki den vlizam tuk! Mojesh da mi pishesh i na mail-a!!!

Da mi kajesh samo imeto na firmata ili edin URL. Da gi check-na kvi sa i sto sa! Inache mersi za infoto!

Are bye che pochva "Priateli"



Тема ili tuk :)нови [re: Evga]  
АвторEvga (Нерегистриран)
Публикувано11.07.03 13:29



Ei, da te pitam za6to po-golemi failove MP3 ne 6te da gi ka4va v library-to i moga li da pusna edin sound samo vednyj v na4aloto na vseki kadyr (t.e. kato se zarejda kadyra) i kak :)



Тема Re: ili tuk :)нови [re: Evga]  
АвторFlashman (Нерегистриран)
Публикувано11.07.03 22:18



Zdr, kolko golemi file-ove slagash? Stoto az sum kachval celi pesni po 5-6 min. ednata, koeto e okolo 10 MB kato MP3 i nikakvi problemi ne sum imal. I to oste s 500 Mhz mashina na 128 RAM. Taka che edva li v mashinata e problema. Znaesh li kakvo mi idva na akal? Predi ne mojeh da import-vam *.mp3 file-ove, samo *.wav. Ne znam kade beshe problema. Ot kakto sum s XP niamam takav problem. Ako probvash *.mp3, probvai parvo da go konvertirash v *.wav i sled tova go import-ni vav Flash-a. Drugo ne mi idva na akal.

Mojesh da pusnesh na vseki kadar po sound!!! Prosto go selektirash i ot padastoto menu v Properties si izbirash zvuka! Tova e! Ama ste se poluchi goliama kakafonia! Za kakvo ti e? Zvuka ste se play-va stom chetiastata glava mine prez kadara, a ne kogato se zarejda.

Are uspeh! :)




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.