Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:33 27.09.24 
Компютри и Интернет
   >> Flash
*Кратък преглед

Тема Edin vapros!!!нови  
Автор [EscApeR] (The Paladin)
Публикувано25.03.02 20:47



Zna4i, syzdavam edin fail koito primerno se kazva flash.exe. Wyw nego ima 3 Input textfield-a i 1 buton. Neka primerno krystim dvata textfield-a suotvetno "a" i "b", tretiq textfield go krystim "name". Ako sme napisali b purviq 111 vuv vtoriq 222 i vuv tretiq XXX, to pri natiskane na butona, Flash da zapi6e faila kato XXX.swf i ako syotvetno go zaredim sus loadmovie drugite 2 textfield-a, a i b da sa 111 i 222. Wuzmojno li e tova


It's good to be bad



Тема Re: Edin vapros!!!нови [re: [EscApeR]]  
Автор SWF (137)
Публикувано25.03.02 22:27



Ne moje !
Ne mojesh da zapisvash failove !

Светът в действие!


Тема Re: Edin vapros!!!нови [re: SWF]  
Автор [EscApeR] (The Paladin)
Публикувано26.03.02 12:43



Ето за това питам де... най-вече да разбера дали може или не може да се записва.


It's good to be dad



Тема Re: Edin vapros!!!нови [re: [EscApeR]]  
Авторxstreamline (Нерегистриран)
Публикувано26.03.02 14:08



Ave tova koeto opisvash sqkash moje i da se postigne s noviq SharedObject, stiga informaciqta koqto iskash da ti se zapisva da ne nadhvarlq vazmojnostite na tova novovavedenie. Realno ne mojesh da zapishesh istinski SWF file, no ako negovoto sadarjanie moje da se generira ot AS, moje bi shte si reshish zadachkata



Тема Re: Edin vapros!!!нови [re: xstreamline]  
Автор [EscApeR] (The Paladin)
Публикувано29.03.02 16:12



Какво имаш предвид под това "новия SharedObject"? Случайно да не е излязъл нов Флаш? Ако е така кажи ми. Доколкото знам Флаш 6 е пусната само като бъгава бета версия. Аз тука само слушам moonjoger, дрънка разни работи за Stage.showmenu=false, само, че защо ли не ми се получава. Кажете какво по дяволите става тук?


It's good to be bad



Тема Re: Edin vapros!!! [re: [EscApeR]]  
Автор moonjoggerМодератор (влюбен...)
Публикувано29.03.02 21:05



Ami Macromedia pusnaha Flash MX oshte predi okolo 12 dni...begai da q teglish

|Не се изказвай за неща, които не разбираш|



*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.