Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:50 20.04.24 
Футбол
   >> ФК Литекс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема ФК Литекс-пансион за заслужили пенсионери  
Автор pitomec (непознат )
Публикувано30.05.05 14:34



Ако Шлюпко Петрович е треньорът който ще помогне на Литекс да заприлича на истински отбор,аз съм трамвай Само се чудя кой номер да си харесам А дори и да направи така,че да спечелим някоя и друга точка в повече,то ще е за сметка на едни мноооого дълги и скучни мачове у дома и навън.Абе хора от управата на Литекс,Вие акъл имате ли ,бе Ами той г-на Шлюпко си носи некролога в джоба,бе хоракакво може да се очаква от него и най-вече от неговата демодирана концепция за играАми той ако беше много добър,нямаше звездашите да го ритнат по задника ,а да не говорим,че той не става за треньор в Китай,а ние ще чакаме да е добър треньор в Европа



Тема Re: ФК Литекс-пансион за заслужили пенсионеринови [re: pitomec]  
Автор pitomec (непознат )
Публикувано30.05.05 14:48



Бесен съм и днес май сам ще си говоря Та искам да кажа на всички които имат взимане - даване с ФК Литекс,че и без това рехавата публика в Ловеч,съвсем ще проредее от Шлюпковите "модернистични" схващания за футбола и нищо чудно повечето мачове в Ловеч да се радват само на присъствието на Гришата и някой от гавазите му,клатимандалата-храненици на заплата около него и...оркестъра Вярно е че на днешно време футбол се прави с пари...но когато има пари е нужен и мъъъъъъничко акъл,а май точно това нещо не се среща при хората от управата на Литекс Бе може ли да се очаква от пенсинер да съживява футболен отбор... Дано да съм лош пророк,и ако Шлюпко Пенсионера ни направи шампиони следващата година ,тука пред всички ще си посипя главата с пепел,публично ще се извиня и ще призная,че не разбирам абсолютно нищо от футболАма май е по-вероятно Осъма да потече нагоре отколкото Шлюпко да направи нещо добро за футбола в Ловеч Пенсионерско сиропиталище ФК Литекс



Тема По-спокойно....нови [re: pitomec]  
Автор BeнaбилиМодератор (5-18)
Публикувано30.05.05 16:58



Нека видим какво ще стане, пък тогава да плюем

Понякога съм толкова добра,
че цялата изтръпвам и боли ме...


Тема Re: По-спокойно....нови [re: Beнaбили]  
Автор Zdraveca (Lovech)
Публикувано30.05.05 17:52



Тоз път и азю искам да оплуя лупко предварително.То от как счупи стомните фада няма нали я знаите приказката .
Хората искат да ни дадат титла ние не я щем тва е моя коментар.
Решил сам на мач ще отида чак в групите на уефа . Само да посмее някои да ми каже че не е правилно ! С тоз искуфелия нервите си не късам!



Тема Re: По-спокойно....нови [re: Zdraveca]  
Автор BeнaбилиМодератор (5-18)
Публикувано30.05.05 18:40



Ами аз ако съм в Ловеч ходя и това е. Ама аз съм си аз

Понякога съм толкова добра,
че цялата изтръпвам и боли ме...


Тема Приемаш ли?нови [re: pitomec]  
Автор shevchenko (Ицках Шум)
Публикувано31.05.05 21:54



Ако вземем дубъл искам на последният мач с транспарант : "Люпко ти си най-великият",да се снимаш и да ми пратиш снимката на майла :))? И сигнатирата ти ще има нещо общо с Люпко също :) ок?



Тема Относно Люпконови [re: pitomec]  
Автор shevchenko (Ицках Шум)
Публикувано31.05.05 22:40



Така първо - ти кой искаше да ни стане треньор - триумвират измежду Феро,Тройчо и Гочето? -)))

Така сега си спомням за една саттия,която ще цитирам по памет -)))Нещо като парелел м/у най-успелият български треньор Василев и Люпко

След мача Ювентус - Левски 1:1,в който говедата бяха тотално надиграли Ювентус,а Карлоо Анчелоти пускаше изплашен Зидан и Индзаги, Люпко на поредните похвали отговори:"За какво ни хвалите толкова,нитосме победили Ювентус,нито сме ги отстранили ?!?!" .В същото време най-изпеченият български треньор остана доволен на три минавания на центъра срещу Ливерпул на Жерар Улие и промълви :"с българският футбол - до тук".Зашо ли? Защото Люпко е от тези,които и с Долно Койнаре и срещу Реал Мадрид да играе ще търси победата,а Георги Василев ще си намира винаги извинения.Та така де единият е широкоскроен космополит,покорил Европа,а другият регионалните лиги на Германия,родната А група и през свободното си време се отдава на селски туризъм в Арбанаси.

За съжеление само това са ми спомените,но статията беше широка и ако не беше от преди повече от година щях да пиша повече

Толкоз по темата.



Тема И забравих.....нови [re: shevchenko]  
Автор shevchenko (Ицках Шум)
Публикувано31.05.05 22:44



При първият си престой в Литекс - след 10 мача имаше 8 победи и 2 равни като само чудуто ни попречи да вземе и десетте мача - гол на Боримиров в 93-тата,а на мача с Бела само в продълженията изпуснахме три 100% положения -)))И това при супер тежка програма.След това всички помним сами абдикирахме първенството,за което вината не е в треньора......

за купата - спечелихме я.Взехем си я от комунистическото отборче в един мач на 100 метра от стадионът им и след като полувреме и половина и 2 продължения играхме с човек по-малко.Какво искате повече мама му стара?



Тема Re: И забравих.....нови [re: shevchenko]  
Автор eлия ()
Публикувано01.06.05 02:51



Много тъпо прозвуча това "комунистическото отборче"... направо замириса на подуянска ливада...
Наскоро размених няколко реплики с един човек от Стара Загора, който убедено твърдеше как Берое е най-силния и велик български отбор... защото видиш ли... били спечелили титла в "онези" години, когато политбюро решавало само между ЦСКА и левски-пд...
Смутолевих едно "Е, да..." - защото ми стана мъчно за този човечец... той искрено обича отбора си и достатъчно му тежи това, че няма успехи на които да се радва повече от веднъж в живота си.

Мисълта ми е... няма лошо да обичаме отбора си... няма лошо да подхвърлим закачка към съперника на терена... Има лошо, когато се подиграваме, хулим и обезценяваме постиженията на другите, постижения, подигравките с които показват собствените ни недостижими мечти...

Защото "комунистическото отборче" елиминира три дву и трикратни европейски шампиони, игра на три полуфинала, излъчи трима носители на Златна обувка и от редиците на ЦСКА излезнаха най-успелите български футболисти и треньори, постигнали най-големи успехи на национално и клубно ниво. И подобни пренебрежителни думи към този клуб, са нормални само за онези нещастни същества от покрайнините на София, но не и за хора.

Та... пожелавам ви някога да постигне и Литекс успехите на ЦСКА... в България и в европейските турнири. Пожелавам ви някога футболисти на Литекс да играят в европейските грандове и да печелят най-престижните трофеи на Европа, както това правят и са правили футболисти на ЦСКА. Пожелавам ви футболисти, носили екипа на Литекс да печелят Златни топки и Златни обувки, както това са правили футболисти на ЦСКА. Пожелавам ви бивши футболисти на Литекс да жънат победи като треньори на националния отбор, както това са правили футболисти на ЦСКА. Пожелавам ви Литекс да отстранява в Европа настоящи европейски шампиони, както това неведнъж е правил ЦСКА...
И чак тогава... ама чак тогава... пренебрежително изказване към ЦСКА може да бъде прието по друг начин, освен със снизхождението на коня, който гледа как жабката вдига крак да я подковат и нея...



Тема Re: И забравих.....нови [re: eлия]  
Автор shevchenko (Ицках Шум)
Публикувано02.06.05 01:42



Много си права за едно - това е за спорове м/у вас феновете на комунистическото отборче и сините ви приятели от покрайнините на стлицата

Бил съм малък или още нероден,когато сте ги постигали всичките тия успехи затова ще си спестя коментара за тях,но не бих могъл да направя същото за моментното жалко червено отборче.Вие заедно с другият картонен гранд сте най-голямото зло на футболът ни и го докарахте до абсолютната нула,а именно да отпадаме от отбори като Беверен,Торпедо М,да се мъчим с Омонии,Зимбру и пр. а когато се изправим срещу някой средняк в Европа като ГАК или Брюж да пълним кошницата.Купувате съдии и мачове,налагате си келявите играчи в националният вследствие,на което и той започва да се проваля.Толкова си приличате с рогатите,че ако зависеше от мен - да се обедините още утре.И тия всичките футболисти,които били звезди в Европа са отдавна минало.Та вие замалко да провалите един от най-котиращи се футболлисти в момента на европейският пазар - Бербатов.Вие привържениците на червеното отборче създадено на ЦК на БКП.Добре че момчето е стиснало зъби,за да може сега да радва всички българи с отличните си изяви за Леверкузен и националният.А след Манчев,на когото предстои "невероятна" кариера в сегунда,трансферите ви приключват с преминаването на светльо Петров в Кубан Краснодарск.Или малко време мина оттогава?Да не говорим за великите ви европейски успехи срещу Галатасарай,Торпедо Москва и Омония постигнати прес последните години.Но вие феновете на ЦСКА (огледално приличащи си с подуенци) не отдавате голямо значение на това.За вас са ценни хартиените трофеи на домашна сцена постигнати с парите на Черепчо.Затова и ще бъдете мразени от привържениците на останалите отбори в България.Айде поздрави

Редактирано от shevchenko на 02.06.05 01:44.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.