Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:52 27.09.24 
Футбол
   >> ФК Литекс
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема И пак загуба  
Автор BeнaбилиМодератор (4-18)
Публикувано16.05.05 12:59



Този път от добрите стари другарчета от Нафтекс. А беше време когато мачовете с тях бяха дербита....

Техните нападатели така и не успяха да вкарат гол, ама Сичеро реши да им помогне...

И така... 2 кръга до края, 1 точка пред Славия, 4 пред Локо София...

Понякога съм толкова добра,
че цялата изтръпвам и боли ме...


Тема Ahahahaha....нови [re: Beнaбили]  
Автор epicmaniac (101% Армеец)
Публикувано16.05.05 17:45



...Много сте зле, маце!!!
Добре поне, че изнасилихте говедата! От този мач сте все надолу!!!
Като гледам - може и да не играете в ЕКТ!!!




Тема Re: И пак загубанови [re: Beнaбили]  
АвторЛюбo (Нерегистриран)
Публикувано16.05.05 21:59



аре стига с тая статистика МА !!!
Като ти чета постовете все едно че слушам радио хоризонт.
Кажи че за пореден път се видя че отбора не става, напсувай играчите, САМО ЛИТЕКС накрая и толкова.

Не ти ли е ясно че Славия имат мач с Пирин и ще падат... затова и Литекс може да си позволи да бутне на Нафтекс.....

Абе пишете се фенове, пък сте кат коне с капаци :(

За пореден път ви казвам :

НЕ ХОДЕТЕ НА ТОЯ СТАДИОН.... КВО ВИ КЕФЯТ УГОВОРКИТЕ М/У ФУТБОЛНИТЕ ШЕФОВЕ НЕ МОГА ДА РАЗБЕРА.

НЕ НА КОРУПЦИЯТА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Тема Опааааанови [re: Любo]  
АвторЛюбo (Нерегистриран)
Публикувано16.05.05 22:03



с Черно море и Родопа.... ама ко ти пука....



Тема Re: И пак загубанови [re: Любo]  
Автор BeнaбилиМодератор (4-18)
Публикувано17.05.05 12:29



Айде да спазваме добрия тон? И аз мога да обиждам, ама няма смисъл...

За какво да псувам играчите? Това ще помогне ли с нещо? Хм?

Ти като искаш не ходи. Аз ходя, когато мога. Защото съм с този отбор отпреди да влезем в А група. И защото феновете трябва да са си с отбора независимо какво става. Иначе... не са фенове, ами фурнаджийски лопати.

Не го разбирам това да се агитира да не се ходи на мачове и да не се ходи на мачове само защото отборът бил слаб...

Понякога съм толкова добра,
че цялата изтръпвам и боли ме...


Тема Ей...нови [re: epicmaniac]  
Автор BeнaбилиМодератор (4-18)
Публикувано17.05.05 12:31



Айде без да ни проклинаш? Ще се закачим за УЕФАта най-вероятно, ама ако няма промени какво ще търсим там не е ясно.

Понякога съм толкова добра,
че цялата изтръпвам и боли ме...


Тема Re: И пак загубанови [re: Beнaбили]  
АвторЛюбo (Нерегистриран)
Публикувано17.05.05 13:14



защото си уреждат мачовете, а не защото са слаби!
Има 5-6 които наистина имат качества, но останалите не стават.

Да не си мислиш, че само ти си с отбора от преди А-група?!! Не си само ти, щото А-сектор, ако не се лъжа има поне по 200 пенсионери на мач... аз също съм ходил на мачове на Осъм...

Но едва и феновете са само за да ръкопляскат... защо виждайки, че нещата не вървят добре да не си кажем мнението?!??? Ами ако наистина сме прави и с това макар и мъъъъъъничко успеем да помогнем на отбора? Токава кво? Няма ли да е добре?

Виж кво става в големите отбори по света (не само Европа). Искат се оставки усвиркват се футболисти при всяко докосване на топката итн.

Само ние ли да сме будали и понеже в отбора се наливат пари да сме доволни?!!! Резултатите могат да са налице и без 9-цифрени суми за селекция и незнам си кво още. Не че става без пари , но преди 2 години как беше в Порто например??? Но там играят футбол, а не ЕВРОФУТБОЛ или незнам си кво още...



Тема Re: И пак загубанови [re: Любo]  
Автор BeнaбилиМодератор (4-18)
Публикувано17.05.05 19:50



Ох.... :)

Значи.. ти явно си отскоро в клуба.. критикувала съм Литекс и то много. Ама сега това какво да кажа? Очевадно е, че играта не върви.. Уреждане? Ъъъъъ извинявай ама според мен просто толкова си можем

Да си кажеш мнението е едно... да плюеш е друго. А на мен просто не ми се говори.. затова са ми такива постингите напоследък... какво да кажа? Че ми е гадно? Че ме боли? Ми гадно ми е. И боли. Ама.. това е положението засега. КАто ми помине малко ще напиша и нещо по-дълго.. Ама сега нямам нито сили, нито желание. Провален сезон е много меко казано за този последния сезон.

Та така. Дано следващия е по-добър. И дано няма ново Зимбру.

Гледам, гледам. Ама и със смяна на треньори през ден няма да се прокопса. Ррябва да се вземе някой и да му се даде картбланш. Ама да се избере правилния...

А за парите...не ми пука дали се наливат пари или не.. Радвам се на победи, но не само това е важно. Отборът просто не играе напоследък... причините... ми или продават или толкова си могат. По-скоро второто. Сичеро не проваля първи мач (то кой ли игра тоя мач..) Голямата метла лятото и отначало.. ама докога?!?!?!

Не знам дали помниш времето, когато изпаднахме от А група и онзи сезон в Б група. последен засега. Тогава отборът играеше. А сега... мъъъка...

Такива ми ти работи... Критиката е хубаво нещо.. ама когато е конструктивна. А не "продават". И не "не ходете на мач". Не съм казала да се ходи и да се ръкопляска... По-добре да сме там пък дори и за да се вика "оставка". Иначе... просто изглежда като че ли на никого не му пука... Това си е моята гледна точка де...

Понякога съм толкова добра,
че цялата изтръпвам и боли ме...


Тема Re: И пак загубанови [re: Beнaбили]  
Авторpitomec (Нерегистриран)
Публикувано18.05.05 13:34




Лошомного лошо и то не заради резултата...лошото е най-вече в игратаНе си спомням по-бездушен и по-слабо играещ Литекс А за това дърво Сичеро мисля,че някъде бях писал,че е точно толкова футболист колкото покойната ми баба - балерина,ама май покрай него дърветата са доста...защото ако беше само той ,с мед да го намажеш...Започвам да си мисля,че би било добре да се окаже,че наистина сме раздавали точки през тази пролет,отколкото,че това са възможностите на отбораТо Локомотиви ни газиха,то прасета ни препикаваха,то юноши от Благоевград си правиха майтапи с нас,а сега за капак и в нафта ни удавиха Какво ли още ще трябва да преживеем



Тема Re: И пак загубанови [re: Beнaбили]  
АвторЛюбo (Нерегистриран)
Публикувано18.05.05 20:02



Да, но кво означава да не върви играта... колкото и да не ти върви все ще вкараш 5 гола за 3 мача и няма да падаш от отбори, които "незнаят кво е топка". Аз съм убеден, че момчетата в Ловеч са по-добри от тези в Локо-то... ама не играят, нямат желание ли какво... незнам. И се получава парадокс... кадърни, пък ги бият къде ли не?!!??? Не говоря за мача с ЦСКА, Левски, Славия или Локото. Ми погледни, че не сме вкарвали повече от 2 гола на мач от 7 месеца... Едно време БЕЗ нападатели вкарвахме по повече благодарение на Желев. За мен единственото обяснение остава някъде в ръководството: или не може или не иска да мотивира играчите. Щото пак казвам има 6-7 кадърни. Ако на играчите не им казано в прав текст да загубят даден мач пак си го губят, щото са забелязали, че последствия няма!!! Тоест мълчаливо съгласие на шефа да не си дават много зор...

Защо според теб този отбот играе в Ловеч? Преди известно време имаше няколко възможности да се смени града. Поне според мен: ЗАЩОТО В ЛОВЕЧ НЯМА ДОСТАТЪЧНО ГОЛЯМ ОБщЕСТВЕН НАТИСК ЗА ДОБРА ИГРА НА ОТБОРА!!!
Погледни само кой ходи на мочовете: шепа възрастни хора и 80% от учениците. Там не се забелязват хора м/у 25 - 55 години. А да си се питала защо? Да не би защото нямат по 2 лева на 2 седмици за мач? Просто нямат желание... и не казвай само, че в града няма хора и всички са си по селата, в София, чужбина или незнам си къде....

Защо когато играеха Буши, Хаджи, Загорчич, Н. Димитров, Кишишев... на същия този стадионм имаше 2 пъти повече публика?!!! Защото тея (наречени по-късно предатели и незнам си кво още) късаха по 2 чифта обувки на мач и играеха футбол, който за БГ стандартите си беше направо извънземен!

И кво стана после?
Видзев - и отбора беше разпродаден.
1 дузпа и Заги стана предател. Ами тъжно е!
Така ли се гради отбор? Ами нали да се обиграва да се сработва! Няма такова нещо при нас. При нас преди всеки ПОЛУсезон гръмка селекция и после разпродажба и пак отначало.... Прави 1 тренцор селекция, през сезона друг начело на отбора, който прави селекция в движение, после пак друг дойде. Ами тъпо е. Така никога няма да влезем в групите. По добре да пропуснем 1 сезон, да се обиграе отбор, да влезе следващия в групите... така и спечелените пари ще са повече ще се направи по-силен отбор.
Само да не направи така Славия преди нас, щото май тва им е целта на тях. Ако ни изпреварят ще вземат парите от групите преди нас (дори да се издънят в групите) и после върви ги стигай...




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.