Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:55 20.04.24 
Футбол
   >> ФК Литекс
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Къде е сайта??  
Автор Mapтин Cтaнkoв (№ 2)
Публикувано22.08.03 09:38



Привет, народе...някой би ли ми казал някакъв сайт на Литекс, или поне прави ли се такъв и в скоро време ще ни радва ли?
Онзи на www.fclitex-lovech.bg e пълна скръб-май е на годинките на Лили Иванова....направете нещо, или просто дайте сведения аджеба кога ще се получи.....отбори като Левски, ЦСКА, Нафтекс, Спартак Вн, Ботев, Локо Сф, Локо Пд си имат..че с какво сме по-различни от тях...айде чакам отговор!



Тема Re: Къде е сайта??нови [re: Mapтин Cтaнkoв]  
Автор BeнaбилиМодератор (4-18)
Публикувано22.08.03 14:11



Сайта не бачка. Няма и да пробачка скоро.
Сведения засега ще се опитвам да пускам тук - последните 2 седмици нямах тази възможност но сега ще гледам да е по редовно :)

Сайт - ще има. Ама кога - един господ знае. Надявам се за втория полусезон да си имаме сайт.:)

Понякога съм толкова добра,
че цялата изтръпвам и боли ме...


Тема Re: Къде е сайта??нови [re: Mapтин Cтaнkoв]  
Авторto6Ou (Нерегистриран)
Публикувано11.09.03 20:56



Ave to naistina niama takova ne6to.6i kaje6 4e.. ave tarsil sam go s 4asove nared samo niakav si Litex-love4 deto si...... mamata .
ave kak moje da ima nai malko 10 4ujgi po narodnost saitove dori s fotosi A BG
da niama.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.