Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:45 25.04.24 
Футбол
   >> ФК Литекс
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Да преквалифицираш защитник в нападател  
Автор BeнaбилиМодератор (4-18)
Публикувано16.04.03 18:45



и да спечелиш от това...

Е и това доживяхме в Литекс. Живко Желев излезе на градския стадион в Ловеч в нетипичната за него позиция нападел по време на мача с Марек за купата на България. Безспорен експеримент, който ако не беше успял, щеше да бъде обявен за малоумен и не знам си какво. А Феро щеше да отнесе поредните критики.

Само че... Желев взе че вкара 2 гола. И то на отбора, на който за два мача нападателите не успяха да вкарат нито един гол. И отбора спечели с 2:0.

И какво се оказва? Докато Литекс търсеше нападатели къде ли не, сменяха се чужденци един след друг и при всеки тежък период те си заминаваха по живо по здраво, в Литекс сме си имали универсален играч. Сложи го в защитата- справя се идеално (мачове за пример - много), сложи го в нападение - последния мач беше показен. А докато той си седеше в защитата, през Литекс минаха една камара "класни" чужденци... Само че сега възниква един въпрос : къде да играе Живко... Защото очевидно той може да играе навсякъде... Дано Феро не направи някоя глупост... и дано във всеки мач намира вярното решение...Че да не се окаже че най-стабилната защита е разбита... за да се оправи слабото нападение на Литекс. И вместо да изпишем вежди да избодем очи...

Понякога съм толкова добра,
че цялата изтръпвам и боли ме...



Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.