Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:22 24.06.24 
Любители на животните
   >> Рибки
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Имам нужда от съвет и помощнови  
Автор mecheO5 (непознат)
Публикувано08.06.06 15:04



Здравейте всички,съвсем нова съм в този клуб и от скоро си имам 100 л. аквариум. Е попрочетох това онова направих му стойка, спретнах и дъното, термометър, помпа, нагревател, някое друго водорасло и така 1 седмица аквариума си стои празен е с водица де

. Миналата събота отскочих до пазара в Подуене и там доста ме впечатли Apteronotus albifrons (Черен нож) та закупих с двамка и за да е поголяма данданията хайде и пет скаларии. Ама много зловещ стана пустия му аквариум всичко в черно та дори и камъните ги спретах такива да ми се чуди човек. Иска ми се някоя друга цветна рибка за разкош да сложа някоя по екзотична, нещо в жълтичко -може би - знам ли? Хайде помогнете със съвет ножовете с какви риби са съвместими като съжителство общо взето за тях намирам много противоречива и оскъдна информация. Някой от васи имали опит с тези риби?



Тема Re: Имам нужда от съвет и помощнови [re: mecheO5]  
Автор lenny (дразнител)
Публикувано08.06.06 15:42



Не мога да ти отговоря защото съм мнооого начинаеща още - но имам един въпрос към теб :
Къде точно се намира този пазар в Подуене?



Тема Re: Имам нужда от съвет и помощнови [re: lenny]  
Автор mecheO5 (непознат)
Публикувано08.06.06 16:07



Уфф незная дали е точно Подуене аз с тези квартали малко не съм на ясно но ме заведоха и ще се опитам да ти обясня. Вървишот лъвов мост по Сливница посока Сточна гара минаваш кръговото и продължаваш на горе и преди моста от дясно след бензиностанцията на Petrol малко по нагоре е магазин или склад на Бързаков, е зад него има нещо като заградени с мрежа сергии - това е. Доколкото разбрах е само в Събота до към 12:00 h. Дано съм била ясна в обясненията си ако нещо не се разбрала питай.



Тема Re: Имам нужда от съвет и помощнови [re: mecheO5]  
Автор lenny (дразнител)
Публикувано08.06.06 16:22



Значи зад складовете на "Бързаков" - така ли?



Тема Re: Имам нужда от съвет и помощнови [re: lenny]  
Автор mecheO5 (непознат)
Публикувано08.06.06 16:58



М-ммм ДА. Аз идвах от горната страна от към театър София но долу-горе там се пада, може да не е точно но е в голяма близост. Аз тази събота вероиатно ще отида за втори път и ако не си отишна в Понеделник бих могла да ти дам по точни обяснения. Ами това е засега от мен аз ще тръгвам и отивам да си видя зверчетата от аквариума как са, гладни, волни, недоволни

. Приятна почивка на теб!



Тема Re: Имам нужда от съвет и помощ [re: mecheO5]  
Автор lenny (дразнител)
Публикувано09.06.06 11:07



Тази събота май няма да мога да ида до там, но моля те ако ходиш и сега опиши ми го по-точно маршрута щото се обърках малко

къде е точно това



Тема Re: Имам нужда от съвет и помощнови [re: lenny]  
Авторeдин (Нерегистриран)
Публикувано12.06.06 05:04



Вземи си Трихогастери.Има златни и са големи сладури.И са непретенциозни сравнително.Има и сини.



Тема Re: Имам нужда от съвет и помощнови [re: eдин]  
Автор lenny (дразнител)
Публикувано12.06.06 14:15



Благодаря ви!
Вчера минах с колата покрай складовете на Бързаков и с края на окото зърнах сергийските - знам вече къде е пазара - лошото е че събота по обяд точно тази дестинация не ми е от любимите - но ще видим.
Засега мога да се похваля, че след като смених храната и сипах стабилизатор - водата е бистра вече няколко дни и се надявам най-накрая да сме намерили разковничето.





Тема Re: Имам нужда от съвет и помощнови [re: lenny]  
АвторПипи (Нерегистриран)
Публикувано12.06.06 18:55



а Мтел напуснали го или ощесе мъчиш в него!?



Тема Re: Имам нужда от съвет и помощнови [re: Пипи]  
Автор lenny (дразнител)
Публикувано13.06.06 10:44



там съм си - а ти защо мислиш че се мъча?
Макар че това май е за друго клубче

или по-скоро за бележки




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.