Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:02 20.04.24 
Любители на животните
   >> Рибки
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Аквариум-проблемнови  
Авторrako (Нерегистриран)
Публикувано05.09.05 18:07



Здравейте.И аз да питам за аквариумите:)Моя (който искам да си направя) е 50х60х20 см (63л.).При стъкларя ми излиза по 45ст на литър (28.35лв).Днес започнах с мои стъкла.Лепих го със силикон, купих си и пистолет от 4.80лв. Залепих го и - Да го пълним!И какво става?Протича отвсякъде:)))На всичкото отгоре и дъното падна...Помогнете и кажете за 63л. аз ли да си го правя (и с какво) или да му го нися.А и колко ли ще е цената на тия стъкла, защото той я приспада.Те са 4мм.Благодаря!



Тема Re: Аквариум-проблемнови [re: rako]  
Авторsos (Нерегистриран)
Публикувано05.09.05 20:44



От трите размера кой е височината?



Тема Re: Аквариум-проблемнови [re: rako]  
Авторrako (Нерегистриран)
Публикувано06.09.05 10:39



50см-Височина
60см-Дължина
20см-Ширина
Макар че-Защо питаш??



Тема Re: Аквариум-проблемнови [re: rako]  
Авторsos (Нерегистриран)
Публикувано06.09.05 21:54



При 50см. височина от 4мм. стъкло иди кажи на твоя стъклар да се гръмне.При тази височина се прави минимум от 5мм.Ако не ми вярваш попитай тук:http://www.aquamakerbg.com/modules.php?name=Forums





Тема Re: Аквариум-проблемнови [re: sos]  
Авторrako (Нерегистриран)
Публикувано07.09.05 12:03



Ok:))А с какво да си го залепя с 5мм. стъкло? и от какъв тип магазин да го намеря (НЕ АДРЕС!!!) Домашни потреби ли,Магазин за рибки ли...



Тема Re: Аквариум-проблемнови [re: rako]  
Авторsos (Нерегистриран)
Публикувано08.09.05 20:55



Иди при Пецата http://aquamaker.hit.bg/magazin.jpg

Ще ти залепи перфектен аквариум.Аз си правих при него 100л. и съм много доволен.



Тема Re: Аквариум-проблем [re: sos]  
Автор nasopicaso ()
Публикувано10.09.05 10:42



Ако си от София, иди в събота сутрин на пазара в Подуене и там колкото и каквито искаш аквариуми. Ще ти направят хората и по твои размери. Аз лично не те съветвам да правиш толкова голиам аквариум сам. А и цената която ти е дал стъкларя 45 ст ако той копува и прави всичко е добра :))
Успех

Ученик на Исус


Тема Re: Аквариум-проблемнови [re: nasopicaso]  
Авторsos (Нерегистриран)
Публикувано15.09.05 20:45



Аквариумите на Пецата са много по качесттвени от тези псевдо майстори от пазара.



Тема Re: Аквариум-проблемнови [re: rako]  
Автор mnogo malka duPka (arestanta,moder)
Публикувано15.09.05 22:25



абе коте купи си 1 аквариум иадовете и лепилата дет 6те ти идат по добре си земи нов да струва наи много 50...100 лева




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.