Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:42 24.05.24 
Любители на животните
   >> Рибки
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Въпроси и отговоринови  
Автор6matka (Нерегистриран)
Публикувано16.04.05 11:05



Тук можете да задавате въпроси и да отговаряте на нечии други!

Ето го и моя въпрос: От скоро гледам рибки (гупи и хелери) и искам да ви попитам, щом една женска гупа е бременна, трябва ли да я отделям от другите и защо?



Тема Re: Въпроси и отговоринови [re: 6matka]  
Автор skorpi77 (надежда)
Публикувано17.04.05 14:43



Аз знам, че си изяждат малките. Но как да разберем кога да преместим женската, защото и мойта гупа ще си има малки?

Успех!!!

[img]http://www.FertilityFriend.com[/img]





Тема Re: Въпроси и отговоринови [re: skorpi77]  
Автор6matka (Нерегистриран)
Публикувано17.04.05 16:43



Май се разбира, когато коремът на женската стане по-тъмен. Чувал съм, че ако в едни аквариум има само гупи, възрастните риби не ядат малките, но ако са два или повече видове риби в един аквариум, новородените може да не достигнат зряла възраст.



Тема Re: Въпроси и отговоринови [re: 6matka]  
АвторSisi (Нерегистриран)
Публикувано24.05.05 17:38



Рибите спят ли?



Тема Re: Въпроси и отговоринови [re: 6matka]  
Авторver4e (Нерегистриран)
Публикувано01.07.05 13:08



pomosht molineziite ve4e mi napadnaha treta riba te sa jalti napadnahami bqliq skalarii idvete mi neon4eta kakvo da prava
shte tormozatli i drygite ribi



Тема Re: Въпроси и отговоринови [re: ver4e]  
Авторcaмиpa (Нерегистриран)
Публикувано02.07.05 13:41



верче отдели ги веднага!!!

а за гупите - когато женските наедреят и корема им потъмнее-са бременни.
вадят се да са отделно от другите риби в аквариума защото мъжките гупи изяждат новородените!!!
а след раждането, което трае 3-4 часа се изваждат една-по една всяка новородена за да се предпази и от майката, има вероятност и тя да нападне марките.



Тема Re: Въпроси и отговоринови [re: caмиpa]  
Авторver4e (Нерегистриран)
Публикувано04.07.05 16:22



tezi molinezii mi obiha obshto 8 ribi 1 skalarii 2 neon4eta dve gypi edna pristela
ne gi izvadih na vreme be6e me jal za tqh nqmashe kade da gi sloja no ba6tami me nakara da ki pystana v toaletnata i taka i storih...........
sega shte vzimam oshte ribi/////////



Тема Re: Въпроси и отговоринови [re: 6matka]  
Авторвepoниka (Нерегистриран)
Публикувано06.07.05 08:22



на men mnogo 4esto kato slagam pompata v akvariyma tq postoqnno se navdiga i ne stoi kakto tribva a as sam q podprqla s edna pipeta za morsko svin4e i rapan golqm zashto gabata se navdiga a ne stoi?



Тема Re: Въпроси и отговоринови [re: caмиpa]  
Авторetg (Нерегистриран)
Публикувано06.07.05 14:22



Дали не е по-лесно да се върне майката в общия аквариум , а не да се вадят бебетата едно по едно



Тема Re: Въпроси и отговори [re: вepoниka]  
Авторeтr (Нерегистриран)
Публикувано06.07.05 14:24



Има едни гумички (вакуумчета) по 0,20-0,30 ст. Вземи си и няма да ти се "navdiga".




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.