Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:09 01.05.24 
Любители на животните
   >> Рибки
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Какво правите в такива ситуации?нови  
Автор CAT-O-NlNE-TAlLS (;)
Публикувано22.04.05 14:47



Имам въпрос. От доста време не съм се занимавала с развъждане на риби(около 4 години) и не съм наясно в момента как стоят нещата. Добре, ще ме хване манията отново, ще получа малки и като пораснат какво ще ги правя?
Нямам предвид гупи, хелери, данио или каквато и да е от по обикновенните риби, в момента крастата ме е хванала за един два вида които не съм развъждала, както и по погрешка от вчера имам двойка анциструси(не държах много да ми дават мъжкия, но и без това няма кой да го гледа, подариха ми го, женската до сега не съм и обръщала внимание). Та хора, какво правите малките след това? Някак не се виждам в събота седнала на пазара с един аквариум?
Както и растенията. В момента последното ми е една огромна криптокорина, излязла от 30 литровия аквариум с листата си и заела цялото пространство в него. Целия аквариум е само листа, както и пространството до капака. Какво правите такива чудовищ?

ПП: Аз съм emetic



Тема Подарявамнови [re: CAT-O-NlNE-TAlLS]  
АвторCтиви (Нерегистриран)
Публикувано22.04.05 16:41



Отивам с поотрасналите в някой магазин и казвам - подарявам ви ги или ги оставям пред магазина да ги вземе някой. Взимат ми ги. Често ми предлагат да си избера други рибки за замяна. По същия начин и с водораслите.



Тема Re: Подарявамнови [re: Cтиви]  
Автор CAT-O-NlNE-TAlLS (;)
Публикувано22.04.05 17:32



Аз говорих с един два магазина просто принципно - работели само със собствено производство. пък и ми изглежда малко странно



Тема Re: Подарявамнови [re: Cтиви]  
АвторБeтa (Нерегистриран)
Публикувано23.04.05 20:50



Попитай тук:www.aquamakerbg.com Със сигурност ще получиш положителен отговор.



Тема Re: Какво правите в такива ситуации?нови [re: CAT-O-NlNE-TAlLS]  
Автор netcat (mishkoqd)
Публикувано16.06.05 20:17



Toй Грибо ще ти каже какво прави

The only way of finding the limits of the possible is by going beyond them into the impossible.


Тема Re: Какво правите в такива ситуации? [re: netcat]  
Авторemetic (Нерегистриран)
Публикувано27.06.05 15:15



Той Грибо вчера ги гледаше умно как си седят в една наполовина пълна кофа и нищо не им направи
До сега котка не ми е яла риби, случвало се е риба да падне на земята, една мъжка лорикария преди време беше изскочила от акварюма и така беше изсъхнала без никой да я пипне. Обаче не знам какво стана с тритона ми, подозирам че са го изяли. Това беше преди много време де, не е Грибо, преди около 10 години някъде.



Тема Re: Какво правите в такива ситуации?нови [re: emetic]  
Авторver4e (Нерегистриран)
Публикувано06.07.05 15:47



imah v akvariuma 4 skalaiq i ediniq ymry triabva li da vzema nov?
imah dva beli ii dva4erni ediniq 4eren ymrq nahapan ot molinezii

Пиши на кирилица и се придържай лъм темата!!!

Редактирано от Niky на 07.07.05 12:18.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.