Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:13 25.04.24 
Любители на животните
   >> Рибки
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Пресиликониране  
АвторVasilcho (Нерегистриран)
Публикувано15.04.05 15:32



Здравейте,

Имам 40л. аквариум, който ползвам от 10-тина години. Има едно две места по дъното обаче, които в последно време ме притесняват и искам да го пресиликонирам целия.
Ще съм много благодарен ако получа съвет къде извършват качествено подобно нещо и горе долу колко ще струва, защото не се наемам да го правя сам.

Поздрави



Тема Re: Пресиликонираненови [re: Vasilcho]  
Автор Boby_ (Чук)
Публикувано15.04.05 16:16



Не е ли по-добре направо нов аквариум да си вземеш? 40 л. едва ли ще струва много повече, отколкото ще ти поискат за новия силикон.



Тема Re: Пресиликонираненови [re: Boby_]  
АвторVasilcho (Нерегистриран)
Публикувано15.04.05 16:56



Ами откъде ще препоръчаш да взема здрав и сигурен аквариум и горе долу колко пари може да е, че аз въобще не съм в час - този ми беше подарък :)

Поздрави



Тема Re: Пресиликонираненови [re: Vasilcho]  
Автор Boby_ (Чук)
Публикувано18.04.05 09:00



При обем 40 л. не ти е нужен кой знае колко здрав аквариум. Като купуваш, огледай как са отрязани и загладени ръбовете на стъклата, равномерно ли е нанесен силиконът и изобщо качествена ли е изработката. Иначе един аквариум с този обем ще струва не повече от 20-25 лв. според мен (не съм проверявал отдавна как са цените, така че може и да те заблудя неволно - провери сам). Можеш да си го вземеш от почти всеки добре зареден зоомагазин.



Тема Рибите в леганнови [re: Vasilcho]  
АвторCтиви (Нерегистриран)
Публикувано22.04.05 16:48



измиваш и изсушаваш със сешуар. Изрязваш с ножче критичните места и със латексова ръкавица и качествен силикон - 3-4 лева цена, с пръст нанасяш от вътрешната страна. Съхне 24 часа и готово.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.