Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:32 21.05.22 
Любители на животните
   >> Рибки
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: кои рибинови [re: 77]  
Авторemetic (Нерегистриран)
Публикувано24.03.05 13:15

Прави се? А кой я прави?

Тема Re: кои рибинови [re: emetic]  
Автор77 (Нерегистриран)
Публикувано24.03.05 13:23

не го познаваш

Тема Re: кои рибинови [re: 77]  
Публикувано24.03.05 13:49

жалко
и аз имам желание да направя такова нещо (ако спре да ме мързи).
Не знам, нещо като комбинация на две хобита ...
Дали не му трябва помощ а?

Автор NikyМодератор (AquariaBG)
Публикувано24.03.05 17:32

Нали каза, че е лесно.
Направи го, пък после ще ни се похвалиш

Тема Re: кои рибинови [re: Niky]  
Публикувано24.03.05 17:46

Ами човек без причина и на кенеф не ходи.
Обаче някой претендиращ че прави професионално аквариуми мога да му го осигуря. + доста хубав (л)узър интерфейс.
Цената - цената на частите + малко за програмирането. Нямам проблем да го направя за Лин/Вин каквото си избере.
Или ако иска само софтуера. Сърбят ме ръчичките за нещо такова чесно казано но ако си струва.
А за лична употреба не си струва, в момента пълен с вода ми е само 1 - 30 литров аквариум с прословутите палеатуси. дори помпа не им трябва с техния начин на дишане.

Автор NikyМодератор (AquariaBG)
Публикувано24.03.05 20:11

Това никак, ама никак не е верно. Човек прави толкова много неща без особена причина. А до тоалетна ходи в повечето случаи по принуда

Но да не навлизаме във филосфската тематика.

Казваш "Обаче някой претендиращ че прави професионално аквариуми мога да му го осигуря." Как да го разбирам това.

Иначе за системата - аз самият имам такава, и ако ми остане време ще я усъвършенствам. Системата е автономна.

Тема Re: кои рибинови [re: Niky]  
Публикувано25.03.05 13:37

жалко

Тема Re: кои риби [re: 77]  
Автор killiman (необуздан)
Публикувано25.03.05 19:43

Жалко, че напъните на поредния виртуален акварист стигнаха само да тук. В тема за отглеждането и развъждането на рибки успя да ни каже, че е никой, защото пише в този клуб.

Да съм казал, че отглеждането на качествени аквриумни растения е фасулска работа?!

Виж, съжалявам, ако наистина си ме разбрал така! Видях, че пишеш тук и си помислих, че момичето може да те пита нещо за растенията, нали си специалист.

"Не е важно колко приказваш, важно е какво правиш!"

Тема Re: кои риби [re: killiman]  
Автор77 (Нерегистриран)
Публикувано25.03.05 20:06

изреждаш заедно растения,футбол и фотографиякато последните две нямат нищо общо с акваристиката,как по друг начин да те разбирам ?

Тема Re: кои риби [re: 77]  
Автор killiman (необуздан)
Публикувано26.03.05 16:56

Фотографията напоследък е едно приятно допълнение към акваристиката, можеш да попиташ бившия кандидат - модератор. За футбола съм съгласен, просто закачка.

"Не е важно колко приказваш, важно е какво правиш!"

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  

Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2022 Dir.bg Всички права запазени.