Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:49 25.09.24 
Любители на животните
   >> Рибки
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: КАКВО Е АКВАТЕРАРИУМнови [re: нeпoзнaтa]  
Автор killiman (необуздан)
Публикувано12.02.05 14:50



Ами сигурно има, но не я знам къде е. Пък и не ти трябва. Все някой ще ти каже как да се оправиш в определена ситуация или сама ще си намериш нужната информация. Знай само едно. Все някога ще ти се наложи да извадиш умряла рибка от аквариума си. Само който не е гледал аквариумни рибки, само той не е извършвал това неприятно действие. Просто е неизбежно. Това е неизбежна част от хобито ни....

За глада. Всеки си има различна гледна точка. Аз примерно не се притеснявам да оставям възрастните си рибки по 2-3 дни в седмицата без никакво ядене. Три дни е много, но два - редовно се случва. Не така стои въпроса с младите и подрастващи рибки. Храня ги по два пъти на ден задължително. Все пак трябва да растат.

Възможно е да се пренасят болести с храната. Но има теория, според която, повечето болести си ги има в аквариума, просто е въпрос на време и условия за да се появят. Аз храня само с жива храна и мога да твърдя, че не се появяват някакви необикновени епидемии. Най-много оодиниум...

"Не е важно колко приказваш, важно е какво правиш!"


Тема Re: КАКВО Е АКВАТЕРАРИУМнови [re: killiman]  
Авторнeпoзнaтa (Нерегистриран)
Публикувано12.02.05 19:46



Благодаря за съветите.Извън интернет,около мен информацията за рибите е много "интересна".Като си купих аквариум приятел ми каза-лесно е с рибите,сменяш 2 чаши вода от аквариума веднъж в месеца и доливаш толкова.Това е.А за живата храна как да я давам и по колко.Откъде да я взема?
Няколко дена /заради гупата/,бях повишила водата в аквариума до 29 градуса.Коя е максималната температура при която рибите се отглеждат/в случая мойте риби/?
Благодаря за вниманието.




Тема Re: КАКВО Е АКВАТЕРАРИУМнови [re: нeпoзнaтa]  
Автор zoomaniak (фАнАтик)
Публикувано12.02.05 21:51



26-30гр

живата храна от зоомагазина
но щото е жива храна изисква доста грижи това е отделен организъм и иска да се запази жива - за да я даваш жива на рибите.
тоест това са едни милиметрови червейчета и т н...
слагаш дозата вземи от малките в едно такова от маргарин :))
под капеща студена вода - КАПЕЩА - кап кап :) и така - взимаш с пръстчетата си - (дано не си гнуслива) ахахаха и им даваш и скиф кво става...има и други процедури но това е за начало :)

дерзай




Тема Re: Можем ли от 317 отговора да станем акваристи....нови [re: zoomaniak]  
Авторбpeмeннтaтa xeлepka (Нерегистриран)
Публикувано18.02.06 09:40



О това ми е любимата книга. като малък съм я чел милиони пъти... Още я имам макар и вече доста поразкъсала се...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.