Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:58 25.06.24 
Любители на животните
   >> Рибки
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Относно водните растениянови [re: zoomaniak]  
АвторBитo (Нерегистриран)
Публикувано07.02.05 21:28



Има ли нещо по-специално, което трябва да се знае за растенията, освен това, че трябва да ги сложа във водата на аквариума?



Тема Re: Относно водните растениянови [re: Bитo]  
Автор zoomaniak (фАнАтик)
Публикувано07.02.05 21:45



да те имат корени повечето и трябва да бъдат засадени на 1 място във пясъка на аквариума и те фотосинтезират. значи им трябва светлина било то дневна или изкуствена

това са две основни неща

други въпроси чакам

пясъка да ти е около 3-5 см висок




Тема Re: Относно водните растениянови [re: zoomaniak]  
АвторBитo (Нерегистриран)
Публикувано07.02.05 22:02



Здравей!
Ще рече, че трябва да са боднати заедно на едно място, а не да са пръснати из аквариума.Зощо?



Тема Re: Относно водните растениянови [re: Bитo]  
Автор zoomaniak (фАнАтик)
Публикувано07.02.05 22:09



Здрасти - дай пари за пасти :)

не това няма да го рече :)
растенията се засаждат спрямо вида и развитието им. пример с дървета и лалета. в една градина не можеш да засадиш орехи както в същата градина баба ти засажда лалетата :)

та ако са ти ясни вида и семействата на твоите растения давай имената им и да започваме да философстваме :)

принципно едрите водни растения се засаждат по нарядко - тоест раздалечено

а другите обратното много е сложно да ти го кажа с 2-3 думи давай да знам кви растения имаш имената им на БГ език или латинските им имена




Тема показвам само един път :)нови [re: Bитo]  
Автор zoomaniak (фАнАтик)
Публикувано07.02.05 22:14



забележи на картинката








Тема Re: показвам само един път :)нови [re: zoomaniak]  
АвторBитo (Нерегистриран)
Публикувано07.02.05 22:57



ОК!Ще трябва да прочета това- онова:)
Ох, какви имена! - днес ми наскубаха от едни аквариуми малко зеленина и сега съм я сложил в легна.Гледам, че по растенията има нещо като хайвер и почнах да ги чистя.След време сигурно ще науча и имената на растенията, но сега съм пълен невежа.Има и някакви "плуващи"(приличат на зелена паяжина) по които има някаква слуз, която ми прилича на хайвер.Та рекох да ги изчистя.



Тема Re: показвам само един път :)нови [re: Bитo]  
Автор zoomaniak (фАнАтик)
Публикувано07.02.05 23:20



да чети
без четене не става нищо
махни го тоя хайвер
това не е хайвер рибешки
а предполагам са яйцата на едно гадно охлювче дет че ти направи мазало във аквариума
тези плуващите направо ги хвърли в клекалото за сега стартирай само с такива дет можеш да ги засадиш и си имат корени

в чистенето му е майката




Тема Re: Относно водните растениянови [re: zoomaniak]  
Автор Boby_ (Чук)
Публикувано08.02.05 09:10



Мале, какви съвети даваш само!

Ако успее пичът да отгледа растение с добре развита коренова система в ПЯСЪК, аз лично ще ти се извиня, но дотогава ще те посъветвам да прочетеш нещо и междувременно да даваш по-малко акъл.



Тема Re: Относно водните растениянови [re: Boby_]  
Автор zoomaniak (фАнАтик)
Публикувано08.02.05 12:13



давай му съвети и ти - лошо нема :)

знаех си, че рано или късно някой ще се обади и от вас :)

нека той си прецени колкото повече хора го съветват толкова по добре нали - хах

вие се бъзикате с мене май




Тема Re: Относно водните растениянови [re: zoomaniak]  
Автор Boby_ (Чук)
Публикувано08.02.05 12:20



Изобщо не се бъзикам с теб. Позволяваш си да даваш съвети за неща, от които си нямаш и най-бегла представа. Акваристиката доста е напреднала от средата на 20-ти век насам, а ти не си си направил труда дори да разбереш това, камо ли да прочетеш нещо по темата. В това да си гледаш рибите според разбиранията от миналия век няма нищо лошо. Лошото е, че караш и други да го правят.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.