Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:16 11.06.24 
Любители на животните
   >> Рибки
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | >> (покажи всички)
Тема Re: гаднооонови [re: zoomaniak]  
Автор NikyМодератор (AquariaBG)
Публикувано10.02.05 16:39



Тя непознатата (е вие се познавате вече ) много не се включваше в разговора.
По скоро беше монолог.



Тема Re: гаднооонови [re: Niky]  
Автор zoomaniak (фАнАтик)
Публикувано10.02.05 16:44



очакваш ли да пише след като и говориш така - гледай сега ако не ти се занимава а тва е май така - върни ключовете на домакинката и нещата ще се оправят......




Тема Re: Довижданенови [re: zoomaniak]  
Авторнeпoзнaтa (Нерегистриран)
Публикувано10.02.05 17:00



Честит рожден ден,нали не бъркам?Пожелавам ти да те обичат животните,а и да те разбират хората.А ако бъркам- направи си го.След тези дискусии заслужаваш.Ако не те претеснявам пусни нещо от книгата.



Тема Re: Довижданенови [re: нeпoзнaтa]  
Автор zoomaniak (фАнАтик)
Публикувано10.02.05 17:18



ще пусна заради тебе и хората като тебе
да днес имам ден ден рожден ден
и се кефя
глей сега тук винаги е ставало интересно и ще става пак нема да се откажа лесно.

Пътя е борба.........следвай дирята.......

ако искаш да си говориме пак пусни нова тема че тая ме заболя очите да следим за нова теми

бълбук

и нека водата на аквариума ти е винаги чиста и рибите да не те ревнуват :Р




Тема Re: гаднооонови [re: Boby_]  
Авторнeпoзнaтa (Нерегистриран)
Публикувано10.02.05 17:22



Благодаря ти за информацията.Наистина си струва.Ще я прочета и пак ще питам,ако има нещо.Предполагам,че вече разбирам ,каква ти е идеята,но няма да я коментирам.Все пак можеше да кажеш отначало- виж какво има секция за начинаещи и ето ти линковете,но все пак по добре късно и от сърце.А за разговорите за рибите мисля,че са полезни и приятни ,нали това-речта ни отличава от животните,макар на моменти да са наивни и неточни.
Благодаря за вниманието.



Тема Re: гаднооонови [re: zoomaniak]  
Автор NikyМодератор (AquariaBG)
Публикувано10.02.05 18:41



Дали ще пише, никак не ме вълнува.
Ако беше в моя форум, отдавна да съм изтрил всички тия словоизлияния.

Виждам, че много ви мъчи това, че съм модератор.
Само дай знак, и ще те предложа теб, килимен или непозната, позната и т.н.

Аз не съм се натискал. Идеята беше да направим с общи усилия нещо за акваристите в България.
Аз се опитвам от години.

Така че...само кажи.
Всъщностм, защо тия неща не ги правиш във своя форум, е това не мога да разбера.
Пък тук дай линк.



Тема Re: гаднооонови [re: Niky]  
Автор zoomaniak (фАнАтик)
Публикувано10.02.05 18:54



виж сега аз много те уважавам
доказвал съм ти го много пъти и т н
само едно разбери - няма мой форуми - няма частни форуми - няма форуми посветени ни зоопортали и акавриумни енциклопедии и т н

аз така мисля - почнем ли да казваме това е моя аквариум това е моя форум и т н. не става нищо тоест става НО......
--
за другото давам знак !!!
--
идеята още си я бива. и идеята ти е страхотна аз пак ти казвам. но превъзмогнете личностните интереси и т н и дайте да работиме заедно за нещо красиво като акваристиката. не е нужно всички да сме приятели и да се обичаме и да купонясваме на една маса за да направиме нещо ил ида постигнеме успехи !!!

виж проект коне - виж възможностите ми да работим заедно - няма значение че не се разбираме и т н...аз съм широко скроен човек. отворен към всички и всичко...

скоро ще пусна субдомейн като проект коне - за сега това мога да направя. мога да ти рекламирам сайта и т н и форума и го правя и ще продължавам и т н. можем да обединим повече инфо на едно място.

много възможности има само да превъзмогнеме личностните неприязми и щото тоя не ме кефи как мисли ил икак дава съветите си - дай да го отпишеме и за не си играеме с него щото нема смисъл

разбираш ме ти прекрасно :(

защото аз не развивам моя форум по практиката: "елате всички тука щото всички "мозъци" са при нас"

форума ми се развива сам - сами си идват хората я съм поканил 4-5 човека и т н. а Ники кажи ми защо да развивам нещо като на друго място има и ще има нещо вече развито и направено....

грижи се и за двата форума - но го прави справедливо - помоли и приятелите си - кво ви пречи аз пиша в 10 форума вие не можете в 2 - но се повтарям - това е само приятелска мечта :(

еми казах ти моето мнение......
нищо лично надявам се в бъдеще да работиме заедно - от това полза само има нищо че не плуваме в един аквариум




Тема Re: гаднооонови [re: zoomaniak]  
Автор NikyМодератор (AquariaBG)
Публикувано10.02.05 19:32



Не знам защо си мислиш, че имам нещо лично против теб. Няма такова нещо.
Напротив - възхищавам ти се за ентусиазма да се занимаваш с толкова много теми.

Но наистина много се дразня, когато някой, при наличието на ИНТЕРНЕТ, не вземе да потърси, да прочете и т.н а направо хоп...пита нещо си.
И вярвай ми, не се отнасям така само в тоя форум.

Тука стана една полемика заради някой, на когото на всичкото отгоре и отговорихме. Какво всъщност пита още ...май не е ясно.
Та...ако искаш да развиваш тоя форум, пак го казвам - стани ти модератор.
Аз не мога на 100 места - признавам си.

Ти ако можеш, продължи това, което направихме ние тук.
Аз го правя на моя сайт и форум - всъщност аз съм го започнал, а заедно с хората, които влизат там го продължаваме.

Това е.
Честит рожден ден и от мен.




Тема Re: гаднооонови [re: Niky]  
Автор zoomaniak (фАнАтик)
Публикувано10.02.05 19:41



няма проблем да стана модератор (даваш акъл следавм те) - но ще работиме заедно за да продължи процеса и да нема пито платено - щото така ако стане кофти за всичи - знаеш не се върши нещо като има разделения и т н....това ми е частното мнение
-
модерирането на един форум ми е най-лесното :)
знам че това дразни но мен не ме дразни винаги се старая да обърна внимание на най-тъпият въпрос - макар че според мене нема такива...
-
виж че тя много хареса материалите дето Боби и даде :) това ме радва мене много по натам ще видиме кво ще става
зависи си от нея :)
-
няма проблем можеш да разчиташ на мен - важно е да не умират форуми и два форума да са в разбирателство и т н....лошо не искам нали :Р
-
благодаря ти за пожеланията - купона сега започва - обхождах просто ловните си полета и т н...

нека аквариума ти пребъде във вековете





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.