Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:47 02.06.24 
Любители на животните
   >> Рибки
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | >> (покажи всички)
Тема Re: да направим колекция от съвети :)нови [re: zoomaniak]  
Автор Boby_ (Чук)
Публикувано10.02.05 11:11



Няма ли да си направиш труда да погледнеш статиите, а после евентуално да признаеш, че не си бил прав, когато обвини в папагалско преписване?


П. П. Колкото до отношенията, да, ще си лафим по форумчетата, разбира се. Нали и в момента точно това правим всъщност.



Тема Re: Твърдост на водатанови [re: Boby_]  
Автор zoomaniak (фАнАтик)
Публикувано10.02.05 11:15



не се обиждам. но явно при тебе не идват хора задаващи следните въпроси:

"Как да си отглеждам рибите"

аз питам:

Знаеш ли какво е биологично равновесие той:

"Не"

и започва едни уроци едни съвети и т н...накрая :

"Много ти благодаря за съветите - разясни ми толкова неща"

и въобще не съм давал линкове форуми и некви други простотии
хората искат отношение не да ни знаят колко сме велики акваристи и колко знаеме и как сме израснали като акваристи

пращам ги при вас - връщат се и казват:

а не не не срам ме е да пиша там - те всимчки знаят повече от мене. виж ги какви са кой от кой по големи аквариуми има а аз с моя 15литров акавариум и се отказват.....

следиш ли ми мисълта

помниш зебричката нали




Тема Re: да направим колекция от съвети :)нови [re: Boby_]  
Автор zoomaniak (фАнАтик)
Публикувано10.02.05 11:19



аз съм ги чел приятелю аз споменах тва много пъти изчел съм всичко почти в форума и сайта
свалям шапка не съм глупак дето не знае кво е авторски труд и 129 пъти повторих че Ви свалям шапка - тоест не мога да не уважавам знанията Вииии

уфф

въпроса е следният значи можете да четете такива теми; можете да пишете и да разговаряте с мене а не можете да пишете на 2 места нали

и с ръка на сърцето си да заебете тоя форум щото дира бил вече демоде




Тема Re: Твърдост на водатанови [re: zoomaniak]  
Автор Boby_ (Чук)
Публикувано10.02.05 11:21



зебричка я помня - нямаше необходимите качества за каквато и да било мисловна дейност (това е мек начин да кажа, че беше доста тъповата). Но това момиче (непозната) е по-друга работа - явно показва достатъчно интелект, за да е в състояние да учи и да напредне. Ти самият не долавяш ли разликата между двете?
Проблемът на хората, които се срамуват да пишат, не сме ние в другия форум, а тяхната собствена стеснителност. Но това, което си забелязал, е интересно и не много приятно. Трябва да има начин и такива хора да се почувстват "в свои води" там. Ще видим може ли нещо да се направи по въпроса.



Тема Re: да направим колекция от съвети :)нови [re: zoomaniak]  
Автор Boby_ (Чук)
Публикувано10.02.05 11:26



Там сме си направили труда да започнем и да докараме донякъде секцията за начинаещи. Тук влизат хора, които явно имат нужда от същата информация. Тази инфорамция вече я има там. Безкрайно копи-пейст ли предлагаш? Или да пиша отново и отново отговори на същите въпроси? Правех го допреди време. Омръзна ми. Всяко търпение си има граници.



Тема Re: Твърдост на водатанови [re: Boby_]  
Автор zoomaniak (фАнАтик)
Публикувано10.02.05 11:32



зебричката не си прав не я познаваш - но карай да върви - тя е майка и виждаш за какво говориме:
"тя е малко тъповата" и още определения които правят писането на начинаещите просто немислимооооо тук и в оня форум - плашите ги просто :(

разликата е че и тя предпочита пряк контакт с нея и отговаряне на въпросите и а не "чети там; чети тоя линк; ходи в тоя форум и т н....."

престанете моля ви с тея клишета :(((((((

не им е проблема стеснителността :)))))
но по-добре да си трайкам
въпрос на отношение е - проста истина

----

относно статиите акъл нема да давам съвет 1:

слагайте речници под тези статии относно термините кое кво е тъй като иам 3 случая давам четът и търчът при мене да им разяснявам термините кое кво е и защо така е казано

пишете ги по просто като за "начинаещи" които за 1 път виждат аквариум
сложни са щото са написани за хора които се предполага че имат некви знания да ама не :((((

бълбук




Тема Re: Твърдост на водатанови [re: zoomaniak]  
Автор Boby_ (Чук)
Публикувано10.02.05 11:35



Всеки, който е завършил средното си образование поне с 3 и половина, трябва да е наясно с термините в "онези статии".



Тема Re: да направим колекция от съвети :)нови [re: Boby_]  
Автор zoomaniak (фАнАтик)
Публикувано10.02.05 11:36



не има още много работа
и не може да ти е омръзнало щото там даваш съвети а тука не айде де :))))
акваристиката е контакти с хора а не мания за "дай да те научиме на всяка цена"

на мен не ми е омръзнало но ваща е много сложна информация - не е ептем за начинаещи :((((
преработете я
ако аз ти дам пример как да се семяна водата на акавриума и защо - ще ми се смеете целият форум

ще ти го дам ако искаш и то не статия а нещо просто наречено съвети в няколко броя
1
2
3
и тн




Тема Re: Твърдост на водатанови [re: Boby_]  
Автор zoomaniak (фАнАтик)
Публикувано10.02.05 11:39



знаех че така ще кажеш аз лесно мога да ги публикувам за да са още по полезни и ще го направя ще спазя нужните реклами НООО трябва да ги преработите щом са за "НАЧИНАЕЩИ" с аквариуми от по 20-40литра




Тема Re: Твърдост на водатанови [re: zoomaniak]  
Автор Boby_ (Чук)
Публикувано10.02.05 11:43



Добре де, уж казваш нещо, а нищо не казваш. Дай конкретни примери - кое точно във FAQ секцията е непонятно за един начинаещ? Давай по същество, пък може и да го оправим. Започни от моите статии.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.