Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:08 19.04.24 
Любители на животните
   >> Рибки
Всички теми * *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема пиранинови  
Авторimpups (Нерегистриран)
Публикувано02.08.04 08:58



пирани, някои има ли опит. доста се рових, почти нищо сериозно не намерих.



Тема Re: пиранинови [re: impups]  
Авторimpups (Нерегистриран)
Публикувано02.08.04 09:25



www.aquascapeonline.com
тук има интересни неща
и интересни цени
ама, пак няма практика



Тема Re: пиранинови [re: impups]  
Автор Boby_ (Чук)
Публикувано02.08.04 09:55



Имаше тук един пич с ник КМЕТА, който се занимаваше с пирани, но не го виждам често напоследък във форума. Аз лично не мога да ти помогна.



Тема Re: пиранинови [re: Boby_]  
Авторimpups (Нерегистриран)
Публикувано02.08.04 10:11



моето icq
72837212
ако той се появи
или някои реши да си чати в свободното време



Тема Re: пиранинови [re: impups]  
Автор demonlover ()
Публикувано15.10.04 16:50



Аз станах фен на пираните преди пет години,когато ми подариха първата.Беше червена пираня,един от хищните видове.Заради тия зверове,в момента аквариума ми е с вместимост около 1000литра.Бройката нарастна на 12,три от които са черни пирани.В момента са около 25см и приблизително 300-400гр. всяка.Намирах ги трудно,на парче от трафиканти,защото са строго забранени.Храня ги с телешко сърце,или жива риба,от тази която я продават за стръв.Пускаш 100 бройки,те си правят пасаж,а пираните се прегрупирват и ловуват когато огладнеят.Чиста работа.Ако ти се наложи да бръкнеш в аквариума,което не ти препоръчвам,се ползва стъкло с широчината на аквариума и височината му,за естествена претрада.Това е изключително агресивна риба която забравяш да я вадиш щом веднъж влезе вътре.Първото нещо което направиха,е да изядат за 3минути едни пирани колосома,те се продават навсякъде.Уж пирани,ама тревопасни и месоядни,като прасета-абсолютно безопасни.Та,след преврата,сега вътре има ред и дисциплина.Имат си дънери където обичат да се крият,големи водорасли,як термонагревател с термостат на 25-27 градуса и външна помпа.Никакви грижи.Истинска Амазонка!Питай ме кога пак ще гледам хелери......



Тема Re: пиранинови [re: demonlover]  
Автор demonlover ()
Публикувано15.10.04 17:01



......Забравих да добавя,че не обичат силна светлина и някой да ги притеснява.Скоростта с която хапе пиранята,е осем пъти за едно човешко мигване!Не се бъзикам,пише го в сайтовете.Нападат светкавично,и докато се усетиш,вече си клиент за протеза!Единственото лошо в цялата тази работа е,че се пристрастяваш и парите за една добра кола си отиват.Гледката вечер особено,когато стават най-активни,е зашеметяваща и въобще не съжалявам.



Тема Re: пиранинови [re: demonlover]  
Автор zoomaniak (Стамен Стаменов)
Публикувано16.10.04 01:19



впечатлен съм личи си кой е роден в амазонка :)))))))


Родих се за да раздавам знания!

Тема Re: пиранинови [re: demonlover]  
АвторKmeTa (Нерегистриран)
Публикувано16.10.04 14:54



ебаси зверовете , ще хвана и аз да се запаля



Тема Re: пиранинови [re: KmeTa]  
АвторKмeTa (Нерегистриран)
Публикувано16.10.04 14:59







Тема Re: пиранинови [re: KмeTa]  
АвторKмeTa (Нерегистриран)
Публикувано16.10.04 15:02



www.piranha-fury.com , късно попадам на тая тема ....




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички теми**Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.