Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:09 26.06.24 
Любители на животните
   >> Рибки
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: Боциянови [re: krasi5]  
Автор 77 (новак)
Публикувано08.11.04 17:59



те боциите да не са магьосниципърво рибката е стресирана,ще и трябва малко време.второ те са стадни рибки трябват ти минимум две,а според повечето акваристи дори от четири нагоре.ако тези условия са спазени и пак не яде охлювите значи са болни



Тема Re: Боциянови [re: 77]  
Автор discus (минаващ)
Публикувано09.11.04 15:24



77 ти е отговорил , но все пак сигурен съм че се получава с Боция КЛОУН,ако боцията е друга не мога да гарантирам защото не съм пробвал. Не очаквай да видиш нищо аз също не видях как и кога ги ядът но за седмица и половина две в аквариума ми не остана охлюв.



Тема Re: Дайте ми съвет с какво да унищожа охлювите в анови [re: kpacи]  
Автор NO CARRlER (:-))
Публикувано30.11.04 11:49



Може вече да си се оправила, ама аз да пиша, сигурно ще е интересно и на някой друг. И аз имах проблеми с тези гадини. Даже още имам, но вече е съвсем човешко. Порових се доста из интернета. На много места препоръчваха разни химикали, на други места препоръчваха хищни рибки. Обаче най ми хареса следното: слагаш на определено място в аквариума, обикновено където забележиш, че най-много се събират, храна на която най-много налитат. Моите обикновено се събираха по роголиста и се кефеха на жълтъчна храна. След това с една пинсета или просто с пръсти, мачкаш гадинките една по една. Аз постигнах баланс някъде след седмица и половина. Най-много намазаха барбусите - хрупаха остатъците им с черупките заедно. Моите охлювчета бяха едни малки, червеникави. Баси, въдеха се като мишките. А твоите какви са?



Тема Re: Дайте ми съвет с какво да унищожа охлювите в анови [re: NO CARRlER]  
Автор zoomaniak (Стамен Стаменов)
Публикувано01.12.04 21:11



същите са и то нема 300 вида :)
добър вариант си избрал на действие :)
поне си имаш занимавка


Аз казвам моля и може ли....


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.