Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:54 18.04.24 
Любители на животните
   >> Рибки
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Iska li niakoi ne6to ot G E R M A N Y ?  
Автор sonia_vassileva (Evil creature)
Публикувано12.10.04 15:56



Predi Nova Godina smiatam da vnesa malko jivotin4eta ot Germany, su6to taka oborudvane za terariumi i akvariumi, vitamini, literatura - abe vsia4o za koeto mi se plati predvaritelno. Kazvaite otrano da tursia da ne stane kusno :)
Mai mesetz pak 6te ima vnos, toi apat li4no 6t egi donesa, pri tova bez predvaritelno zapla6tane ako imam dostata4no pari, ili samo s kaparirane. Stava vupros za - vle4ugi, zemnovodni, ribi, paiatzi, skorpioni, bezgrubna4ni i t.n BEZ bozainitzi i ptitzi, i golemi jivotni - osnovno drebni ili bebeta. 6te podbera li4no ka4estveni i zdravi jivotni! Tui kat niama drugi maimuni na klona, moita nadtzenka niama da oskupi jivotnite, niakoi ot koito tuka s anapravo na sme6ni tzeni! Za poru4ki na edro prez Mai - otstupki! Sega po-skromno





Тема Re: Iska li niakoi ne6to ot G E R M A N Y ?нови [re: sonia_vassileva]  
Автор Boby_ (Чук)
Публикувано13.10.04 09:43



Аз принципно имам интерес, но искам предварително да знам цени. Освен това до седмица-две чакам поръчка от Чехия и като видя какво ще дойде и с какво качество, ще мога да преценя какво още ще ми трябва. Така че не изчезвай от тук, ами хвърляй по едно око.



Тема Re: Iska li niakoi ne6to ot G E R M A N Y ?нови [re: sonia_vassileva]  
Автор 77 (новак)
Публикувано13.10.04 20:16



търся тези рибки: Siamese algae eater -20 броики.дай цена



Тема Re: Iska li niakoi ne6to ot G E R M A N Y ?нови [re: 77]  
Автор sonia_vassileva (Evil creature)
Публикувано14.10.04 18:41



Abe az sus ribite sum na nivo amatior-iztrebitel, ama sum gledala uspe6no pirani i tetraodoni, i drugi 6te si vzema vse interesni! Znae li niakoi dali ima ot onia mangrovite ribeta deto izlitat na su6tata v BG da ne se habia da mukna ot Germany, 6toto razbrah 4e ot pliue6tite ve4e ima! Interesuvam se su6to ot sladkovodni skatove i elektri4eski somove ili zmiorki.
Ina4e koito kvoto iska, da mi pi6e na maila ili ICQ. Ako ni priemam, ni predavam mi puskate sms na 0049 173 910 8999. Na 26-ti se mestia v Nuernberg i ne znam dali 6te imam mnogo dostap do internet ... ama do jivotni - sus sigurnost! V4era gledah saita na Zooparka im - imat si i delfinarium, i morski kravi4ki v selska Bavaria!

Tzeni ne moga da vi kaja dokato ne mi pratite spisak kvo da tursia, 6toto kakto kazah az sum po tarantulite i vle4ugite glavno, ot ribi ne razbiram!




Тема Re: Iska li niakoi ne6to ot G E R M A N Y ?нови [re: sonia_vassileva]  
Автор killiman (необуздан)
Публикувано14.10.04 22:39



Аз се интересувам от лабиринтови рибки, основно от родовете Betta (без splendens), Malpulutta, Parosphromenus и Pseudosphromenus. По 4-5 рибки от вид.

"Не е важно колко приказваш, важно е какво правиш!"


Тема Re: Iska li niakoi ne6to ot G E R M A N Y ?нови [re: sonia_vassileva]  
Автор Globi (пробвам)
Публикувано19.03.06 16:04



здравей, аз се интересувам от костенурчета малки или по големи, дай оферта.
п.п. забравих да кажа че съм в Швейцария

[Fitness1]url[Fitness1]



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.