Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:54 28.06.24 
Любители на животните
   >> Рибки
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Извинение  
Автор Boby_ (Турбото)
Публикувано24.02.04 09:38



Искам да се извиня на всички, които се подразниха от споровете ми с killiman. Май наистина се увлякохме. Наложи се да изтърпя обръщения по мой адрес от рода на "Пътувай бе, калъф", че дори и обиди по адрес на жена ми. Извинете ме, че не мога да трая безхаберието и арогантността.
Но за да има мир и спокойствие във форума, от днес нататък няма да отговарям на нито един постинг на killiman, независимо от харектера му.
Поздрави на всички и успех с рибките!



Тема Re: Извинениенови [re: Boby_]  
Автор Longanlon (тъпанар)
Публикувано24.02.04 11:26



най-после шса сетиш, калъф...

<



>

Тема Re: Извинениенови [re: Boby_]  
Автор killiman (необуздан)
Публикувано24.02.04 20:04



По-добре си дай сметка защо се стигна до там.

Това го казвам без да влагам никакви обвинения към никого.Просто здрав размисъл и нека всеки прецени собственото си участие.

Аз ще изложа собствената си позиция в отделна тема.

"Не е важно колко приказваш, важно е какво правиш!"


Тема Re: Извинениенови [re: killiman]  
Автор Longanlon (тъпанар)
Публикувано25.02.04 10:33



а ти килиман, вместо да търсиш вина що не вземеш да забравиш тази работа със караниците и да се научиш да водиш цивилизован спор, щото на всички ни писна от глупостите, които двамата изсипахте един срещу друг.

боби не знам колко е прав, защото не мога да претендирам, че разбирам от акваристика колкото теб или него, но поне той се опита да се придържа към тона на спора, да привежда статии и т.н., а не да залита в лични нападки. Един професионален спор може да е много интересен за всички, защото в него проличават всички занния на спорещите, изнасят се купища информация и в крайна сметка и спорещите и наблюдателите се оказват научили нещо полезно.
ти пък помисли върху това.

<



>

Тема И все пак?!нови [re: Longanlon]  
Автор NikyМодератор (AquariaBG)
Публикувано25.02.04 11:29



Тъй като и аз не съм акварист, а съм като теб - искам красива гледка, се присъединявам към теб!
Колкото и да е интересен спора - писва.
Аз лично спрях да влизам в старите теми, защото единственото ново там е поредния отговор на някой от спорещите.
А наздраве



Тема Re: Извинениенови [re: Longanlon]  
Автор killiman (необуздан)
Публикувано25.02.04 20:26



Приемам забележките относво воденето на спора, но се спори с хора които търсят истината, а не кой кого ще надговори. Раздразни ме също и разводняването на темите,използването на тъпи сравнения, които по същество са си обиди, готовността за спорене за неща за които откровено си нямаше понятие, а накрая и откровените лъжи.

"Не е важно колко приказваш, важно е какво правиш!"


Тема Re: Ай` стига бе !!!нови [re: killiman]  
Автор Chr (demiurg)
Публикувано26.02.04 14:25



Пиис, баби, пиис !!!
- Мир вам бе !!! Не почвайте пак....

Дай да го даваме малко по- фънки !



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.