Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:19 09.06.24 
Любители на животните
   >> Рибки
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Целта на клуба !!!нови  
Автор NikyМодератор (AquariaBG)
Публикувано12.02.04 10:00



Целта на клуба е да популяризира хобито "акваристика", да помага на начинаещите в облaста членове и да обменя идеи между акваристите, които имат, от малък до голям('професионалисти') опит в областта.

Казал го е addon.

Помислете върху това.
Изтривам всички глупости които се леят тук напоследък. Сърдете се на мен!



Тема Re: Целта на клуба !!!нови [re: Niky]  
Автор killiman (необуздан)
Публикувано12.02.04 14:25



Добре направи,че изтри тая свинщина!Само не разбрах кога сме нападали Боби,че гледа цихлиди?Доколкото си спомням той нападаше другите,че не гледат цихлиди!Всички знаят какво ставаше с новите хора тук."Защо не си вземеш африкански цихлиди?.....групата Мбуна......" и т.н.



Тема Re: Целта на клуба !!!нови [re: killiman]  
Автор Boby_ (Турбото)
Публикувано12.02.04 14:31



Ти нападаш Боби, че си има мнение, различно от твоето. И понеже на Боби не му пука особено от простотиите ти, се вбесяваш като разгонен кафърски бивол.



Тема Re: Целта на клуба !!!нови [re: Boby_]  
Автор killiman (необуздан)
Публикувано12.02.04 14:39



Е,аз не знам какъв е тоя бивол.Ти явно си си пастир!Ти дразниш хората,че имат различно мнение,не аз.А скоро разбрах,че освен всичко друго си и двуличник!
И въпроса беше към Ники,не към теб!Научи се като не те питат да си траеш,читанко!

Редактирано от killiman на 12.02.04 14:40.



Тема Re: Целта на клуба !!!нови [re: killiman]  
Автор Boby_ (Турбото)
Публикувано12.02.04 14:47



Кафърските биволи живеят на свобода. Погледни, погледни колко си оригинален само, чак от ушите ти се стича оригиналност! Как да не ти се радва човек - "...дразниш хората, че имат различно мнение...". Това направо е образец на точно и ясно изразяване, какъвто българският не познава от времето на Бай Ганьо насам!


Сега по-сериозно - щом си позволяваш да обвиняваш някого в нещо, трябва да си готов да приведеш нужните аргументи за това. Очаквам да го направиш по най-бързия начин. Ако отново пропуснеш, двуличието ще е изцяло твой прерогатив.
Ако искаш да зададеш въпрос на Ники, в обсъждането на който да не се включи никой друг, за целта можеш да използваш лични бележки. Щом си пуснал нещо във форума, то всеки е свободен да го обсъжда, още повече пък човека, чието име споменаваш нееднократно във въпросния постинг.

Редактирано от Boby_ на 12.02.04 14:52.



Тема Re: Целта на клуба !!!нови [re: Boby_]  
Автор killiman (необуздан)
Публикувано12.02.04 14:53



Пътувай,бе калъф!Казах ти като не те питат да си траеш.Слава богу че идват събота и неделя да си ходиш на село при биволите,явно те влекат и имаш знания за тях!

За двуличието.Не е правилно да наричаш някого гнусен търгаш,а след това да се надуваш,че контактуваш с него.Света е малък,нали?

Редактирано от killiman на 12.02.04 14:55.



Тема Re: Целта на клуба !!!нови [re: killiman]  
Автор Boby_ (Турбото)
Публикувано12.02.04 14:56



Мисля, че си позволяваш твърде много. Това неминуемо ще има негативни последствия за теб.



Тема Re: Целта на клуба !!!нови [re: Boby_]  
Автор killiman (необуздан)
Публикувано12.02.04 14:57



Сега ножове ли ще си вадим?!Това не е присъщо на учените....



Тема Re: Целта на клуба !!!нови [re: killiman]  
Автор Boby_ (Турбото)
Публикувано12.02.04 15:01



Как пък видя заплаха в думите ми?

Е, няма да съм аз този, който ще ти обясни как се наричат хората, които виждат заплаха там, където я няма.
Между впрочем не помня да съм използвал определението "гнусен търгаш" по адрес на която и да било конкретна личност, употребявал съм го като събирателно понятие, но нищо повече. Щом имаш наглостта да твърдиш противото, цитирай точни реплики и ги подкрепи с нужните доказателства.



Тема Re: Целта на клуба !!!нови [re: killiman]  
АвторЛoнraнлoн (Нерегистриран)
Публикувано12.02.04 15:02



ебаси, не ви ли ПИСНА !?!?!?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.