Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:38 22.06.24 
Любители на животните
   >> Рибки
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: Сайт на клуб "Рибки"нови [re: Niky]  
Автор KMETA (непознат)
Публикувано12.02.04 22:56



Ако решим да правим цял сайт, най-добре да платим за свободно пространство за да не стават половинчати работи ... идеята е добра ..
как ще научат хората за този сайт ?



Тема Re: Сайт на клуб "Рибки"нови [re: KMETA]  
Автор 77 (непознат)
Публикувано12.02.04 23:04



КОЛКО ЩЕ СТРУВА?



Тема Re: Сайт на клуб "Рибки"нови [re: KMETA]  
Автор Boby_ (Турбото)
Публикувано13.02.04 09:22



Струва ми се, че няма да сработи това с платения хостинг - как ще съберем пари, кой ще си плати "членски внос" (така да го наречем), кой ще плаща след това редовно и т. н.? Мисля, че още не сме достигнали тоя етап - дай да започнем с нещо на безплатен хостинг, пък ако нещата станат, ще го обсъдим пак.



Тема Re: Сайт на клуб "Рибки"нови [re: Boby_]  
Автор Longanlon (непознат )
Публикувано13.02.04 09:27



бе това платения хостинг не си е работа, пък с безплатния до сега проблеми не съм видял (не, че имам много опит де), ама разни доста по-важни от нашата организации (щото то нащо си е жива организация) си правят сайтове на фрий сървъвъри. Включително и тази, в която работя. Не, че си нямаме комшютри, просто на никойне му се занимава със системно администриране.



Тема Re: Сайт на клуб "Рибки"нови [re: Longanlon]  
Автор NikyМодератор (AquariaBG)
Публикувано13.02.04 09:38



Е това е въпроса? Кой ще се заеме? Само идеи, но...
А за фрее сървърите....не знам как е при вас, но аз трябва да си взема отпуска докато се отвори.



Тема предварителен скрийншотнови [re: Niky]  
Автор addon ()
Публикувано13.02.04 13:15



Направих 1 примертен скрийншот на евентуалния уеб сайт. По долу е структурата на сайта, а jpg е на

. Файла е 110К. Умишено не използвах много графика с идея сайта да бъде по "лек", да се доунлоадва по-бързо.

Структурата на сайта:

начало - "добре дошли" бла бла текст. Няколко думи от председателя на клуба. Тъй като в момента няма такъв могат да бъдат от модератора.

цели на клуба - тук отново някакъв бла бла текст.

членове - Представяне на членовете на клуба: лични снимки, лична информация, снимки на аквариума(ите), описание на аквариума(размери, нагреватели, осветление, филтър, схема на растенията, списък и брой на растенията, списък и брой на рибите). Това е примерна информация, като всеки който иска да представи профила си преценява каква информация желае да сподели с отаналите членове.

ресурси в интернет - линкове към уеб сайтове посветени на акваристиката

библиотека - линкове към онлине книги, статии които си заслужава да бъдат прочетени

контакт - емаил на уебмастера, линк към форума ... и каквото се сетим още

банерите - има схема за обмяна на банери, която може да се използва, като един от начините за популяризация на сайта. Ние показваме някакви банери на нашия сайт и колкото повече кликове се генерират от нашия сайт към останалите, толкова по-често ще се появява нашия рекламен банер по останалите вклучени в системата. Не съм ползвал услугата досега и не мога да кажа какъв ефект ще има върху трафика към нашия сайт.
Друг начин за популяризиране е да го включим в уеб директориите и да се регистрира от търсачките, но това ще стане след като го направим и качим.

Очаквам коментари



Тема Re: предварителен скрийншотнови [re: addon]  
Автор Boby_ (Турбото)
Публикувано13.02.04 13:43



Ей, голям си бързак!
Лично на мен твоя дизайн много ми допада - сайтът изглежда елегантен и не твърде натруфен, без да е прекалено прост. Изглежда като че ще е лесен за навигация и ориентация. Точно такива сайтове обичам - хем прости, хем функционални, хем леки за зареждане. Супер начало!



Тема Re: предварителен скрийншотнови [re: addon]  
Автор NikyМодератор (AquariaBG)
Публикувано13.02.04 14:02



Много е добре. Но кой ще го направи и поддържа? Никой не отговаря на тоя въпрос.
Иначе за дизайна ...харесва ми.
Аз лично си падам по по шаренкото (луд на шарено се радва, но ти си дизайнера)
Готино е.
Най сетне нещо съзидателно



Тема Поддръжката на сайтанови [re: Niky]  
Автор addon ()
Публикувано13.02.04 15:08



Аз мога да го направя, да го кача някъде(на хит.бг например) и да ъпдейтвам информацията. Но за съдържанието на сайта трябва да повече хора да се ангажират. Аз не се чуваствам достатъчно компетентен по темата "акваристика" и е по-добре да не пиша статии или да давам мнение по въпроси свързани с нея. Колкото до правене на html, за мен не е проблем да го върша.



Тема Re: Поддръжката на сайтанови [re: addon]  
Автор Longanlon (непознат )
Публикувано13.02.04 15:41



ба, ти си ебати пича, честно! направо си златен, къде се кри до сега?

Както казваше баба ми - "накарай мъзеливия на работа, та да те научи на акъл", само дето ти не само не караш нас - мързелите да работим, но и сам питаш за акъл...

идеите ти са перфектни и нямам ама абсолютно никакви забележки.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.