Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:02 27.04.24 
Любители на животните
   >> Рибки
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Пазара в Събота беше супер!!!  
Автор NikyМодератор (AquariaBG)
Публикувано20.01.04 10:07



И аз се наканих да отида на пазара тая събота
Ама то беше като на митинг...нямаше къде да се паркира даже. Имаше всичко: кокошки, зайци, пъдпъдъци, гълъби, кучета. Само кон не видях
Но най-важното - имаше интересни неща в акваристиката.
Първо, гледам че вече се предлагат доста видове външни филтри.
Имаше интересни риби, на прилични цени.
Видях еди кили - дагети. Много готини.
А най-интересното е, че едни пичове от Пловдив бяха внесли растения.
Имаше Ехинодорус Рубин!!!!. Верно, 30 лева, ама ако някой го намери по евтино някъде...аз съм насреща. При това в прекрасен вид.
Имаше неони по 35 ст. При това хубави.
Е, все още се цикли около един вид риби, ама...има напредък.



Тема Re: Пазара в Събота беше супер!!!нови [re: Niky]  
Автор addon ()
Публикувано20.01.04 10:48



Хъм,

ще трябва да си измисля 1 командировка до софия ...



Тема Re: Пазара в Събота беше супер!!!нови [re: Niky]  
Автор killiman (необуздан)
Публикувано20.01.04 14:32



Наистина,аз не испускам съботен пазар от години,после цяла седмица съм като болен ако случайно не отида,и не бях виждал такава навалица от зимата на 2000 година!Акваристиката е жива!
А тия от Пловдив внасят растенията от Чехия.Скъпи са,но са добри.На неона от доста време цената на едро му е 35 стотинки.Червения е на 80.Направо без пари.Видял си Epiplatys dageti,африканска щучка,но аз исках да си купя анциструси,а нямаше...
Трябваше да се обадиш,че ще ходиш,можехме да се видим,пък и времето позволяваше да ударим по една бира!



Тема Re: Пазара в Събота беше супер!!!нови [re: killiman]  
АвторLonganlon (Нерегистриран)
Публикувано20.01.04 14:49



Неони по 35 ст....ебати , в Плевен са по левче на едро...за това пък аквариумите са много по-евтини.

Най-ме е яд че не мога да дойда в София заради растенията - аз тука се мъча да си намеря най-обикновен ехинодорус - какъвто и да е. Три вида криптокорини, валиснерия и мъх - тва е, оправяй се...



Тема Re: Пазара в Събота беше супер!!!нови [re: killiman]  
Автор NikyМодератор (AquariaBG)
Публикувано20.01.04 15:45



Зависи колко бройи си търсил от анциструсите. Единични бройки имаше. Аз търсех звездни, ама бяха свършили.
За свиркането...пиши ми на мейла телефона си : tnn@enproco.com.
Ще ти пратя и моя. Иначе само във форума имаме връзка.
И последно...я погледни пак магазините, смених картите. Да кажеш дали е ОК.
И магазина Зооранчо работи ли? Аз скоро не съм ходил, а ми казаха, че са го закрили



Тема Re: Пазара в Събота беше супер!!!нови [re: Niky]  
Автор killiman (необуздан)
Публикувано21.01.04 14:47



Зооранчо беше страшен магазин.Дори и за пране на пари не ставаше...И аз чух че бил затворил.Имаха егати персонала смешен.Като ги попитах нещо ме гледаха все едно съм паднал от Луната...

Картите са ОК!



Тема Re: Пазара в Събота беше супер!!!нови [re: Longanlon]  
Автор EДEЛBAЙC (мъж)
Публикувано21.01.04 21:59



Лично аз съм виждал интересни растения в зоомагазина на блок "Фантазия", градски- виж там- често зареждат- пък и предполагам да поръчаш за нещо- ще проверят!




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.