Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:52 14.05.24 
Любители на животните
   >> Рибки
*Кратък преглед

Тема цени ?нови  
Автор KMETA (непознат)
Публикувано05.01.04 15:06



Има ли магазин в София ,от който мога да купя Хаген Троник и медиа за филтър на Сера на по-ниски цени от тези в магазина на Краси ?



Тема Re: цени ?нови [re: KMETA]  
Автор NikyМодератор (AquariaBG)
Публикувано05.01.04 16:06



E това е лошото, че няма конкуренция.
Сега и зооранчото май не работело
Просто...нямам думи
А клиенти има, но..знам ли и аз какво става.
Колко му иска Краси на тоя нагревател?
Виж

.
Ако търсиш свестен нагревател купи си JAGER от пазара в събота.

Редактирано от Niky на 05.01.04 16:15.



Тема Re: цени ?нови [re: Niky]  
Автор KMETA (непознат)
Публикувано05.01.04 16:42



Каква е цената на Jager 200 W ?
Новият ми аквариум искам да е "best of the best" ...

Търся най- добрия нагревател ...



Тема Re: цени ?нови [re: KMETA]  
Автор NikyМодератор (AquariaBG)
Публикувано06.01.04 09:18



E, за best of the best ти трябва дънен нагревател
Иначе JAGER e от порядъка на 50 лв, но не знам дали има в момента. Аз имам SERA 100Вт - добър е. Но JAGER си е друго по-принцип.



Тема Re: цени ?нови [re: Niky]  
Автор Boby_ (Турбото)
Публикувано06.01.04 09:33



Аз пък имам Jager 200W (мисля, че е толкова) и топля с него 300 л. аквариум без никакви проблеми - когато е по-хладно (щото лятото гледам как да охладя водата, а не как да я загрея), поддържа температура на водата 27 градуса без никакъв проблем, като въобще не я оставя да мръдне. Освен това ми работи вече 4 години, а го взех на старо и не знам колко е бачал преди това. Наистина е нещо много добро.



Тема Re: цени ? [re: Niky]  
Автор discus (непознат )
Публикувано06.01.04 09:43



Незнам какви са точните цени но преди известно време аз купих от пазара Jager 200W за около 35 лв. цената на 300W не беше много по висока но нагревателя беше по-дълъг и не бях сигурен че ще се събере в аквариума. Провери на пазара но аз си мисля че за 50 лв. сте си купиш най мощния 300 W, при Jager е хубаво че можеш да компенсираш с до 2 градуса промяната на термодвойката т.е можеш да го сверяваш.



Тема Re: цени ?нови [re: discus]  
АвторKmeTa (Нерегистриран)
Публикувано06.01.04 14:29



В Събота сам на пазара .



Тема Re: цени ?нови [re: KmeTa]  
Автор discus (непознат )
Публикувано06.01.04 16:41



ОК успех , Jager продават тези с храните на TETRA аз моя го взех от тях е може и някой друг да има де.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.