Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:15 29.05.24 
Любители на животните
   >> Рибки
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Остава още седмица за предложениянови  
Автор NikyМодератор (AquariaBG)
Публикувано08.12.03 11:18



Остава още само една седмица, за вашите предложения за организацията, темите, кой с какво може да помогне и т.н.
Вместо да спорим за модераторите, давайте съзидателни предложения.
Хайде, че Коледа идва. И модератор ще е БоБи защото аз отивам на работна среща по качеството в Рибарица за 5 дена



Тема Re: Остава още седмица за предложениянови [re: Niky]  
АвторLonganlon (Нерегистриран)
Публикувано08.12.03 11:29



ми аз ти казах моите предложения - 4-5 от най-разискваните теми отгоре(ти да поровиш из архива и да понаслагаш това-онова), като всеки може да пише мнения в тях, а ти имаш грижата да изтриваш редовно по-старите офтопици и други такива, за да не се препълват.

примерни теми:

- водорасли( и борба с тях)

- адреси и марки (адреси на магазини в софия и провинцията, както и предпочитаните марки и модели техника/храан/химия от всеки и от къде могат да се купят).

- други гадини (охлюви, миди, раци, жива храна)



Тема Re: Остава още седмица за предложениянови [re: Niky]  
Автор Boby_ (Турбото)
Публикувано08.12.03 13:11



Не мисля, че има нужда от втори модератор. Във всеки случай не и за 5-те дни, в които ще си на Рибарица - форумът е карал толкова време без никакъв модератор, все ще изкара и още 5 дни.
Аз лично ще ти помагам с каквото мога и мисля, че дали ще съм модератор или не, не е кой знае колко определящо за това, което ще мога да свърша.



Тема Re: Остава още седмица за предложениянови [re: Boby_]  
АвторЛoнraнлoн (Нерегистриран)
Публикувано08.12.03 14:36



айде сега - в тоя форум редовно пишат 5-6 души. и всички да са модератори, и един да е - все тая - едва ли ще има ексцесии.



Тема Re: Остава още седмица за предложениянови [re: Лoнraнлoн]  
Автор Boby_ (Турбото)
Публикувано08.12.03 16:43



Хайде сега какво? Прочете ли какво съм написал или просто отговаряш на мен, вместо на Ники?



Тема Още примерни теминови [re: Niky]  
Автор Green light (braggadocio)
Публикувано09.12.03 10:40



- Филтри
- Основни характеристики на водата - тук влизат всички съвети за регулиране на твърдост и киселинност, както и взаимовръзката им. Температурата също
- препаратите използвани от клубарите за борба с болестите и водораслите
- растения и тяхното значение за аквариума (например как променят водата. Ти някъде беше споделил, че криптокорна прави водата кисела....)
- не можах да намеря тема за латинските наименования на рибките и деленето на родове и семейства. Аз бих я поглеждал отвреме навреме, ако има такава.
- тема с линкове към любими сайтове за акваристика на клубарите

Добавка:
- храни. Щях да забравя за тях. Важно е, защото се продават много боклуци от които рибките боледуват

Редактирано от Green light на 09.12.03 11:08.



Тема Re: Още примерни теминови [re: Green light]  
Автор Boby_ (Турбото)
Публикувано09.12.03 10:49



Да, полезни теми си споменал. Но според мен въпрост е кой ще седне да напише и/или събере и преведе материали и информация по тях. Ники няма да може да се справи сам, затова ще има нужда от помощ - не под формата на втори модератор, както предложи той, а под формата на готови материали, които той само да "закачи" отгоре на форума.



Тема Re: Още примерни теми [re: Boby_]  
Автор Green light (braggadocio)
Публикувано09.12.03 11:06



Да! За сам човек ще е трудно! Няма да е зле да има помощник. Според мен, втори модератор в твое лице е хубава идея.



Тема Re: Още примерни теминови [re: Green light]  
Автор Boby_ (Турбото)
Публикувано09.12.03 11:14



Не, не, не говоря за това - втори модератор не е нужен, просто тряба да си разпределим работата. Аз например съм готов да напиша нещичко за таксономията, както и за основните процеси от кръговрата на веществата във водата, за химичните и физични показатели, за цихлидите... Не мога обаче да пиша за растения, ракообразни, охлюви, харацини да речем - там трябва някой, който е силен в тази област. За това говоря - всеки да си каже с какво може и иска да помогне.



Тема Re: Още примерни теминови [re: Boby_]  
Автор Green light (braggadocio)
Публикувано09.12.03 11:24



За съжаление аз съм абсолютен аматьор. Такива, като мен трябва да пишат само в краен случай :-)))




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.