Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:17 28.04.24 
Любители на животните
   >> Рибки
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Нужда от втори модератор!  
Автор NikyМодератор (AquariaBG)
Публикувано04.12.03 10:17



Сигурно ще кажете, сега избрахме един, сега пък още един. Но тук има много области, в които един има опит, а друг в друга.
Ровейки той дни из архивите се убедих, че трябва да има и човек, който си е акварист, не любител като мен.
Пък и г-н Пенев ме наведе на тая мисъл. Не знам дали вие знаете кой е, но за мен е един от асовете в нашата акваристика.

От друга страна, все пак и аз ще съм отпуска, командировка. Трябва си още един човек, при това и с опит на модератор.
Аз лично предлагам Boby_. Той е бил модератор, навътре е в нещата, за
акваристичните му способности няма какво да ви казвам. Аз казах. Хау [got mi
e]
Чакам вашите мнения. Протести ...



Тема Re: Нужда от втори модератор!нови [re: Niky]  
Автор Boby_ (Турбото)
Публикувано04.12.03 10:45



Първо бързам да коментирам ето това:
"Ровейки той дни из архивите се убедих, че трябва да има и човек, който си е акварист, не любител като мен. "
Аз също съм само любител, нищо повече. Дори понякога разчитам повече на знания, отколкото на личен опит, което може да е подвеждащо.
Освен това съм бил в конфликт с някои от влизащите тук и не знам дали е удачно точно аз да съм този втори модератор.
На всичко отгоре имам негативен опит като модератор на "Домашни любимци" и не изгарям от желание да го повтарям.
Но ако прецените, че е нужно точно аз да съм този втори модератор, ще бъда и бих могъл просто да оставя триенето изцяло на Ники и да участвам само в организирането на нещата.

P. S. г-н Пенев е един от корифеите на акваристиката у нас и доколкото знам е суперспециалист по отглеждане на харацини. Не го познавам лично (всъщност виждал съм го, но не съм се запознавал с него), но съм чувал много за него и изпитвам само уважение към това, което прави и е направил. Идея си нямам обаче защо е решил, че аз ще съм добър модератор тук.



Тема Re: Нужда от втори модератор!нови [re: Boby_]  
АвторOko (Нерегистриран)
Публикувано04.12.03 11:08



Ако само се хилиме и сме денонощно любезни, мястото ни е в Карлуково, братче. Ти за кой конфликт се впрягаш? Ако е за разгорещеният спор с Файона и ХиксФан, отстрани нещата изглеждаха точно като спор, при това интересен. Аз го изчетох почти целия. Иначе в клуба "изглеждаш" и се държиш подобно на Ники. Според мен ще му помагаш и ще си от полза.
Щом вече стигнахме до модератор



Тема Re: Нужда от втори модератор!нови [re: Oko]  
Автор Boby_ (Турбото)
Публикувано04.12.03 11:19




Да, основно за тоя спор говоря - на места се увлякох. Просто не очаквам част от хората тук да изпаднат във възторг от идеята да мога да трия мненията им, независимо дали ще поема ангажимент да не го правя или не. А аз в никой случай не искам клубът да се опорочи заради нещо такова.



Тема Re: Нужда от втори модератор!нови [re: Niky]  
Автор killiman (необуздан)
Публикувано04.12.03 14:44



До сега се оправяхме без модератор,а сега изведнъж двама!Ясно е,че Ники ще липсва понякога.Тогава може да се направи едно изявление "Боби е модератор временно" и проблема е решен.
А какво общо има Митко Пенев с нашия клуб,че нещо не ми е ясно?



Тема Re: Нужда от втори модератор!нови [re: killiman]  
Автор Boby_ (Турбото)
Публикувано04.12.03 15:10



"Боби е модератор временно" не става - няма администратор, който да си играе да дава и да отнема на някой юзър временни модераторски права.
Иначе и аз мисля, че поне на първо време един модератор е достатъчен.

А Димитър Пенев спомена в темата за избор на модератор, че предлага Ники и аз да станем модератори, и двамата.



Тема Re: Нужда от втори модератор!нови [re: killiman]  
Автор NikyМодератор (AquariaBG)
Публикувано04.12.03 15:21



E там е работата, че с казване само не става. A общото на г-н Пенев е, че той даде пръв идеята.
Ние няма да трием, само ще се опитаме да организираме нещата...какво толкова сте се уплашили, все едно вдигат акциза



Тема Re: Нужда от втори модератор!нови [re: Niky]  
Автор KMETA (непознат)
Публикувано04.12.03 16:42



glasuvaite za mene !



Тема Re: Нужда от втори модератор!нови [re: Niky]  
Автор zoomaniak (zoomaniak)
Публикувано05.12.03 11:02



Изберете мен без това само за сега имам много свободно време. Ами дали разбирам, това е относителен въпрос. Господин Пенев го познавам и аз, велик човек е за мене. Много неща в акваристиката вървят други не. Аз вярвам в еволюцията на хората и обществото. Така, че проблемите ни ще се оправят с времето. Ето сега секи има доста проблеми с това и онова. Само човек трудно оцелява. На мене ако не ми помагаха, нямаше да направя нищо в сайта си и в интерента по принцип. Сега пак е трудно но поне не съм сам. Скапани проблеми със сървъри ме притесняват сега, но те са временни докато просто намерим решение. Но няма сега да ви занимавам с мен. Мога да помогна, на Ники и на вас. Нека силита да е с Вас. Кандидате за работа не липсват, стига да има работа )))



Тема Re: Нужда от втори модератор!нови [re: zoomaniak]  
Автор KMETA (непознат)
Публикувано05.12.03 11:37



Az vi poznavam ,vie ste 4estni ,trudoljubivi i znaeshti akvaristi koito imat nujda ot mojata pomosht v organiziraneto i osigurjavaneto na budeshtija prosperitet na nashija forum ! Glasuvaite za men! SEGA !
muhahahhaha

Niky vurshi si rabotata kakto mojesh puk ako se naloji da otsustvash za izvestno vreme ,nadjavam se da se spraivm tuka .. ne 4e imam neshto protiv Boby_ ako iska neka da pomaga i toi , no da go beshe predlojil predi da budesh izbran stom ne mojesh sam




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.